Final Fantasy X-2 HD de geliyor!

Final Fantasy X-2 HD de geliyor!

Square Enix'ten büyük sürpriz!

Bugün Square Enix‘ten hem şaşırtıcı hem de sevindirici bir haber geldi. Sevilen RPG oyunu Final Fantasy X‘in PS3 ve Vita için HD versiyonunun yapılmakta olduğu bir süredir biliniyordu. Hatta çeşitli ekran görüntüleri de yayınlanmıştı. Devam oyunu Final Fantasy X-2‘nin HD versiyonunun çıkacağı bugünün erken saatlerinde bir dedikodu olarak yayılmaya başladı. Sonunda Jump dergisinin gelecek sayısından bir görüntü internete sızarak bu dedikoduyu onayladı.

5148782e_FFX-2-HD-confirmed-scanSöylenenlere göre Final Fantasy X-2 HD, PS3 kullanıcılarına Final Fantasy X HD ile beraber gelecek. Vita kullanıcıları ise oyunu ayrı olarak satın alabilecekler.

Final Fantasy X etkileyici senaryosu, akılda kalan karakterleri ve unutulmaz müzikleri ile oyuncuların kalbinde büyük bir yer edinmişti. Oyunun hikayesini tamamlayan Final Fantasy X-2’nin de HD versiyonunun çıkacak olması oyunu ilk defa oynayacak kişiler ve bu büyüyü tekrar yaşamak isteyenler için çok sevindirici bir haber. Daha fazla gelişme için bizi takip edin.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın