Final Fantasy 7 Remake fragmanı PC sürümünü onaylıyor gibi

Final Fantasy 7 Remake fragmanı PC sürümünü onaylıyor gibi

Square Enix, yanlışlıkla Final Fantasy 7 Remake PC sürümünü onaylamış olabilir.

Square Enix, yanlışlıkla Final Fantasy 7 Remake için PC sürümünü onaylamış olabilir. Elbette 1 yıl boyunca Final Fantasy 7 Remake PS4 için özel olacak fakat bu süre bittiğinde, anlaşılan başka platformlarda da kendisini göreceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Şimdi, bu bahsini ettiğimiz 1 yıllık sürecin sonunda hangi platformlarda göreceğimiz hakkında net bir bilgi bulunmuyor ne yazık ki. Fakat, PC üzerinde kaydedilmiş görüntüler olduğunu söyleyen bir yazı bulunuyor fragmanda. Bu da, en azından PC üzerinde kendisini göreceğimizi söylüyor bizlere. Xbox One gibi diğer platformlarda yer alıp almayacağı henüz net değil.

Tabii, bu durum oyunun kesinlikle PC üzerinde olacağı anlamına gelmiyor. Sonuçta oyunlar PC üzerinde geliştiriliyor ve bu yüzden PC üzerinde kaydedilmiş olabilir. Görsel kalite PC’de elbette daha iyi ve konsollarda görsellik konusunda düşüşler olduğunda oyuncular için bir uyarı da olabilir.

Fakat Square Enix ekibinin birçok oyununu PC’ye de getirdiği su götürmez gerçek. Kayıtların PC üzerinden alınmış olması, belki de gelecek yıl bir Final Fantasy 7 Remake PC sürümü göreceğimiz anlamına da geliyor olabilir. Bu konuda en iyi cevabı bize sadece zaman verecek gibi görünüyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.