Avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 12.06.2021

Square Enix ekibinin çıkarmasını beklediğimiz Final Fantasy 7 Remake Intergrade adındaki geliştirilmiş PS5 sürümü en sonunda oyuncuların beğenisine çıktı. Final Fantasy 7 Remake Intergrade, yeni FF7R EPISODE INTERmission içerikleri ile eleştirmenlerce beğenilen PS4 sürümünü temel alıyor. Midgar'a sızmak için tehlikeli bir görevde olan Yuffie Kisaragi ve ortağı Sonon Kusakabe'yi takip eden bu yeni bölüm, ustalaşılacak mini oyunlar, savaşılacak düşmanlar, savaş alanına götürülecek yeni bir çağrı ve unutulmaz anları yakalayıp paylaşmak için heyecan verici bir Fotoğraf Modu getiriyor.

Final Fantasy 7 Remake Intergrade çıktı ve beraberinde yenilikler de getirdi

Beğenilen Final Fantasy 7 Remake hikayesine yeni bir bakış açısı getiren, PS5 konsoluna özel bir macera olan FF7R Episode INTERmission'a erişim sağlama imkanı sunuyor. Bu kadarla kalmıyor, İyileştirilmiş dokular, ışıklandırma ve arka plan ortamlarıyla çok daha güzel bir görsel şölen sunuyor. Dahası da, oyuncular iki oyun modu arasında geçiş yapabiliyor. Bunlardan ilki olan Grafik Modu, 4K yüksek çözünürlüklü grafiklere öncelik verir. Performans Modu ise, saniyede 60 kare hızında akıcı harekete öncelik verir.

Bütün bunların yanı sıra tamamen özelleştirilebilir Fotoğraf Modu ile oyundaki unutulmaz anlarınızı yakalama ve paylaşma şansını da getiriyor. Dokunsal geri bildirim entegrasyonuna sahip DualSense kablosuz kontrol cihazını kullanarak sürükleyici savaşların keyfini çıkarabilirsiniz. Klasik Mod için yeni zorluk ayarları, yeni oynama yolları sağlıyor. Optimize edilmiş yükleme süreleri de bir an önce oyuna başlamanıza aracılık ediyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.