Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 18.06.2021

Görünüşe göre, PC platformu için yolda olan Final Fantasy 7 Remake sürümü, Epic Games üzerinden oyuncularla buluşacak. Dahası da, bu haberimizde bahsini edeceğimiz tek elden geçirilmiş halini göreceğimiz yapım Final Fantasy 7 Remake de değil. Alan Wake Remastered sürümü de, yine Epic Games mağazasının veritabanında bulunan bir başka oyun.

Final Fantasy 7 Remake ile Alan Wake Remastered

Final Fantasy 7 Remake ile Alan Wake Remastered

Final Fantasy 7 Remake ile Alan Wake Remastered Epic Games üzerinde olacak

Bahsini etmiş olduğumuz Final Fantasy 7 Remake ile Alan Wake Remastered adındaki her iki yapım da, aslında pek de şaşırtmayan dijital platform üzerinde kendilerini gösterdi. Epic Games mağazasının veritabanında, her iki oyuna da ait izler bulundu. Final Fantasy 7 Remake ile Alan Wake Remastered için bulunan izlerle ilgili görselleri haberimizde sizin de görebilmeniz için paylaştık.

Bu bulunan izler konusunda dikkat çeken belli noktalar da var. Final Fantasy 7 Remake hakkında bulunan iz 2020 yılında oluşturulmuş gibi görünüyor. Alan Wake Remastered için oluşturulan girdi ise 2019 yılında girilmiş. Square Enix ekibi, resmi olarak bir Final Fantasy 7 Remake duyurusu yapmadı. Remedy ekibinin Alan Wake Remastered sürümü üzerinde çalıştığı ile ilgili de söylentiler mevcuttu sadece. Zaman ne gösterir bilemiyoruz fakat görünüşe göre her iki yapım da Epic Games üzerinde yer alacak. Bize sadece merakla beklemek düşüyor çünkü henüz resmi bir bilgi mevcut değil. Sadece, ufak tefek izlerden yola çıkarak bir şeyler anlamaya, bilgi edinmeye çalışıyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.