Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 02.01.2017

Hajime Tabata, bütün oyun severlerin yeni yılını kutluyor!

FonalFantasyXV-ds1-670x377-constrain

10 yıllık bir geliştirme sürecinin ardından yayımlanan ve RPG oyunlarının en iyileri arasına girmeyi başaran Final Fantasy 15, 2016 yılına damga vuran oyunlardan biri olmuştu. Oyunun yönetmeni olan Hajime Tabata ise yeni yılda oyunculara bir yeni yıl mesajı yayımladı.

Tabata, “Öncelikle herkese mutlu yıllar dilerim. Uzun zamandır beklenen oyunumuzu sonunda piyasaya sürdük. Bu oyun ile birlikte önümüze koyduğumuz tüm hedefleri başardık. Oyunu, 12 farklı dilde alt yazı ile ve 4 farklı dilde dublaj ile, tüm dünyada aynı anda piyasaya sürdük. Oyunun evreninde geçen bir CG filmini vizyona vermemiz de, oyunculara yepyeni bir deneyim sağladı. Hazırladığımız animasyon filmi ile ise, oyunun karakterlerini çok daha kolay tanıtabildik. Mini mobil oyunumuz ise, gerçek dünya ile oyun dünyası arasında hoş bir bağ kurdu. Tüm bunları başarabilmemizin sebebi ise, sizlerin desteği. Bu yüzden Final Fantasy XV oyunumuzu, ücretli ve ücretsiz içerikler ile desteklemeye devam edeceğiz. Fakat sizlerin de desteğini bekliyoruz.” söylemleri ile oyuncuların yeni yılını kutlarken, 2017'de Final Fantasy 15'e gelecek yeni içeriklerin de sinyalini vermiş oldu.

Final Fantasy 15, 29 Kasım 2016’da PS4 ve Xbox One için çıktı. Ayrıca, sizler için incelediğimiz PlayStation 4 Pro ve PlayStation VR incelemelerine ilgili bağlantılardan, 2017 yılında çıkacak oyunları ise bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

VG247 Türkiye'yi Facebook, Twitter ve Youtube üzerinde takip etmeyi unutmayın!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.