FIFA 2021 EA Play ve Xbox Game Pass için geliyor

FIFA 2021 EA Play ve Xbox Game Pass için geliyor

EA Play ve Xbox Game Pass abonelerini sevindirecek bir gelişme. Ayrıca EA Play aboneleri için özel ödüller mevcut.

EA Games’ten EA Play ve Xbox Game Pass aboneleri için sevindirici bir haber var. Arkadaşlarınızla birlikte takımınızı kurup hem sokakta hem de stadyumda mücadele verme fırsatı sunan FIFA 2021 6 Mayıs 2021’de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X ile Xbox Series S, Xbox One ve PC için bulunan ve büyük oyunlardan oluşan EA Play abonelik servisine eklenecek. Bu müjdeli haber biz oyunculara EA Play Twitter hesabı üzerinden duyuruldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

EA Play abonelerini FIFA 2021 için özel sürprizler bekliyor

EA Play üyelerine özel ödüller mevcut olacak. Lansmanı kutlamak için oyun içi ödüllerin yanı sıra FIFA Ultimate Team formaları ve Volta Football ekipmanlarına erişim sunulacak. Ek olarak EA Play üyeleri FIFA Ultimate Team’deki her yeni sezonun başında sezonluk XP takviyesi alacak ve 30. seviye ödüllerine daha hızlı ulaşabilecekler. EA Play Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass PC’nin bir parçasıdır ve bu nedenle bunlardan birine aboneyseniz FIFA 21 oyununa erişim sağlayabilirsiniz.

Xbox Game Pass sıklıkla PS Plus ile karşılaştırılsa da bir video oyunu abonelik hizmetidir. Microsoft’un sahibi Xbox Game Pass Xbox konsolları ve PC platformları için kullanıcılara aylık video oyunu abonelik hizmeti sunuyor. Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass PC aboneliklerinde EA Play dahil olduğundan EA SPORTS Madden NFL 21, Need for Speed Heat, Battlefield V gibi birçok sevilen büyük oyuna erişim sağlayabilirsiniz.


FIFA 21
FIFA 21 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.