FIFA 19 Ultimate Team yeni bir oyun modu sunacak

FIFA 19 Ultimate Team yeni bir oyun modu sunacak

En sevdiğiniz mod Ultimate Team ise, yepyeni bir özelliği size müjdeleyebiliriz.

FIFA 19, serinin belki de son zamanlardaki en popüler oyun modu Ultimate Team’i moda yepyeni bir soluk getirerek oyunculara sunacak. FIFA 19 Ultimate Team Division Rivals adındaki bu mod, online sezonların yerini alacak ve orta seviyede bulunan oyuncuları hedefleyerek oyunun içine girmelerini sağlayacak. Zorlu bir maça katılmak istemeyenler ancak fazla rahatlıktan da geri çekilenler için ideal olacak olan bu mod, oyunun çıkışı ile birlikte sunulacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

FIFA 19 Ultimate Team yeni bir oyun modu sunacak

Ultimate Team modunun “öylesine” oynadığınız maç seçeneği olan Squad Battles’dan daha zor, ancak kendinizi kastığınız FUT Champions’dan kolay. Yeni Ultimate Team modu olan Division Rivals’ı tam olarak bu şekilde özetlediğimizde anlaması çok daha kolay olacaktır. Bu mod için öncelikle seviyenizin belirlenmesini sağlayacak birkaç derece maçı oynuyorsunuz. Bu maçların ardından ise 1’den 10’a kadar olan liglerden birine seviyenize göre yerleştiriliyorsunuz. FIFA 19 Ultimate Team, geçmiş yıllardan daha adil olacak gibi görünüyor.

Her hafta belirlenen görevleri yerine getirerek ligler içerisinde yükselmeye çalışıyor ve diğer oyuncuların önüne geçiyorsunuz. Eğer bir sonraki lige geçmeyi başarırsanız pek çok ödülün sizleri beklediğini de söylemeden geçmeyelim. Her hafta lig içerisinde rekabet edeceğiniz oyuncular tamamen seviyenize göre belirlenecek ve adil bir rekabet ortamı oluşturulacak. Genel yetenek puanınız rekabet ettiğiniz oyuncuları belirlerken, lig puanınız ise o haftanın sonunda elde edeceğiniz ödülleri belirleyecek.

Tüm bunların yanı sıra, üçüncü bir puan sistemi olan “Champions Points” de Division Rivals modu ile birlikte sunulacak. Bu puanları ise Weekend League’e yani Haftasonu Ligi’ne erişim elde etmek için kullanacaksınız. Yani özetlemek gerekirse FIFA 19 Ultimate Team içerisinde yer alan Rivals modunda toplamda üç farklı puan sistemi bulunuyor ve her biri farklı bir işe yarıyor. FIFA ekibi, oyunu orta seviyede bir rekabet alanına çevirmek için bu yönteme başvurmuş gibi görünüyor.

FIFA 19 Ultimate Team yeni bir oyun modu sunacak

FIFA 19 Ultimate Team’e dair bilgiler bunlarla sınırlı değil.

FIFA 19 ile birlikte sunulacak olan FUT 19, yeni açılış sahnelerini de beraberinde getiriyor. Artık eşyalarınızı kolayca listelemenizi ve sıralayarak aradığınız kartı rahatlıkla bulmanızı sağlayan bir sisteme de sahipsiniz. Paylaştığımız tüm bu bilgilere ek olarak FUT 19 ikonlarının Rivaldo, Cruyff, Lampard, Eusebio, Seedorf, Raul, Makelele, Gerrard, Klose ve Cannavaro olacağını söyleyebiliriz. Tabii ki bu listenin genişlemesini ve yeni isimlerin eklenmesini bekleyebiliriz. FIFA 19, 28 Eylül 2018’de oyuncular ile buluşacak. Oyuna dair daha fazla haber için bizleri takip etmeyi unutmayın.


FIFA 19  Satın al
FIFA 19 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.