FIFA 19 PS4 sürümünün fiyat etiketinde artış görüldü

FIFA 19 PS4 sürümünün fiyat etiketinde artış görüldü

Kutulu almak isteyenler için çok daha kötü haberlerimiz var.

Son zamanlarda artan dolar fiyatları sebebiyle birçok alanda fiyat artışlarına rastlıyoruz. Geçtiğimiz günlerde, aynı gün içerisinde 2 farklı zam haberi ile karşınıza çıkmıştık. Bizleri fiyat etiketi konusunda en çok şaşırtan yapım da Call of Duty Black Ops 4 olmuştu. Eğer hala yeni fiyatlarına göz gezdirmediyseniz, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberimiz sizlere yardımcı olacaktır. Şimdi de FIFA 19 PS4 sürümünün fiyat etiketi zamlandı ve oyunun yeni fiyat etiketi, her ne kadar canımızı yaksa da alışmaya başladığımız fiyat etiketlerine döndü.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

FIFA 19 PS4 sürümünün standart paketi 469 TL’ye satılıyor

Eğer PS4 konsolunuzda FIFA 19’in tadını çıkarmak istiyorsanız, oyunun standart sürümünü dijital olarak 469 TL’ye satın alabilirsiniz. Eğer FIFA 19 Şampiyonlar Sürümü almak isterseniz bu fiyat 599 TL oluyor. Tabii, FIFA 19 Ultimate Sürüm satın almak isterseniz, 669 TL’lik fiyat etiketi ile karşılaşıyorsunuz. Sizlere bahsetmekte olduğumuz bu fiyat etiketleri, FIFA 19 PS4 sürümünü dijital olarak satın aldığınızda karşınıza çıkacak olan fiyat etiketleri. Eğer FIFA 19 PS4 sürümünü kutulu olarak satın almak isterseniz, işler biraz daha değişiyor.

FIFA 19 PS4 sürümünün dijital fiyatlarından sizlere bahsetmiştik zaten. Peki, kutulu fiyatları ne alemde dersiniz? Eğer hiçbir şekilde bir indirim ile karşılaşmazsanız, FIFA 19 PS4 sürümünün kutulu halleri 550 TL gibi bir fiyata denk geliyor. Bu haberimizi yazdığımız esnalarda Aral’ın internet sitesi üzerinden sipariş verdiğinizde, oyunun kutulu hali 495 TL’ye geliyor. D&R üzerinde 500,50 TL olan oyunun kutulu versiyonunun fiyat etiketi, Media Markt üzerinde 549 TL olarak karşımıza çıkıyor.


FIFA 19  Satın al
FIFA 19 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.