FIFA 19 ile birlikte gelen Kick Off modu için video yayımlandı

FIFA 19 ile birlikte gelen Kick Off modu için video yayımlandı

Yepyeni tecrübeler bizleri bekliyor!

Futbol oyunları denilince akla hemen 2 isim geliyor. Tabii, daha sonrasında başka isimler de geliyor fakat bu haberimizde, ilk akla gelen isimlerden birinden bahsedeceğiz. FIFA 19, bulunduğumuz 2018 senesi içerisinde de bir yeni oyun çıkarma yolunda ilerliyor bildiğiniz üzere. 28 Eylül 2018 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunulacak olan yapım, elbette öyle kuru kuru da gelmiyor ve beraberinde yeni özellikleri de bizlere sunuyor. Bu yeni özelliklerden biri olan Kick Off modu için de yepyeni bir video paylaşıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

FIFA 19 Kick Off modu ile birlikte yeni maç türleri, istatistik takipleri ve daha nicesi gelecek

Sizlerle paylaşmış olduğumuz FIFA 19 Kick Off modu videosunda da gösterildiği üzere, klasik modların yanı sıra 5 adet de yeni maç türü bulunuyor. UEFA Şampiyonlar Ligi, House Rules, Best of Series, Home & Away ve Featured Cup Finals türleri ile karşılaşacağız. Her türün, normal futbol heyecanına bir ekstrası daha olacak ve oynanış tecrübesini olabildiğince canlı tutmaya çalışacak. Oyuncuların Kick Off modundaki istatistiklerini takip edebilmeleri ve karşılaştırma yapabilmeleri de eklenen güzel özellikler arasında yer alıyor.

Eğer siz de FIFA 19 Kick Off modu içerisinde istatistiklerinizi kaydetmek ve karşılaştırmak istiyorsanız, Kick Off ID oluşturarak bu istatistikleriniz ile istediğinizi yapabilirsiniz. Bir hatırlatma olması amacıyla FIFA 19 biz oyuncular ile PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch ve PC platformları üzerinde buluşmaya hazırlanıyor. Bakalım, oyun içerisinde bizleri başka ne gibi yeni özellikler bekliyor?


FIFA 19  Satın al
FIFA 19 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.