FIFA 18 World Cup modu, Mayıs 2018 ayı içerisinde çıkış yapacak

FIFA 18 World Cup modu, Mayıs 2018 ayı içerisinde çıkış yapacak

Ücretsiz güncellemenin çıkış tarihi, içeriği ve daha birçok ayrıntısı belli oldu.

Her yıl bir yenisi ile karşılaşmakta olduğumuz futbol oyunu serilerinden EA imzası taşıyan FIFA, serinin son oyunu olan FIFA 18 için dopdolu bir güncelleme getiriyor. Bu güncelleme ile birlikte, World Cup Russia modu oyuna ekleniyor. Tabii, güncellemenin tek içeriği de bu değil. Mayıs 2018 ayı içerisinde biz oyunculara sunulacak olan güncelleme, yeni oyun modu dışında da birçok içeriğe merhaba diyecek. Ayrıca, FIFA 18 World Cup modu ile gelen ücretsiz güncelleme için, tam bir tarih de paylaşıldı.

FIFA 18 World Cup modu, Mayıs 2018 ayı içerisinde çıkış yapacak

FIFA 18 World Cup modu ile birlikte birçok içerik de yolda

Öncelikle, haberimize konuk olan bu büyük güncellemenin tamamen ücretsiz olduğunu belirtebiliriz. Tamamen ücretsiz olarak gelecek olan güncelleme, bizlere FIFA 18 World Cup modu ile birlikte, daha birçok içeriği de sunmaya hazırlanıyor. World Cup turnuvasına katılmış olan 32 ülkeden biri olarak, grup aşamasından finallere kadar maceranızı yaşayabiliyorsunuz yeni oyun modu ile birlikte. Yeni ücretsiz güncelleme ile birlikte, bizlere kendi özgün turnuvamızı oluşturma imkanı da sunuluyor.

FIFA 18 World Cup modu güncellemesi, bizlere birçok yeni stadyum da sunuyor. Rusya’da bulunan 12 stadyumun tamamı, bu güncelleme ile birlikte oyuna ekleniyor. Gelecek olan güncelleme ile birlikte, yeni bir kimya sistemi de karşımıza çıkıyor. Oyuncularımızın ne kadar iyi performans sergileyeceğini belirleyen kimya sisteminde artık kulüpler ve ligler yerine, uyruklar ve konfederasyonlar etkili unsurlar olacak. Bunun yanı sıra, oyundaki World Cup Ultimate Team özelliği ile birlikte, bizlere dünya karması muhteşem bir takım oluşturma şansı da sunuyor.

Alex Hunter da FIFA 18 için yayımlanacak olan ücretsiz World Cup güncellemesinde yerini almış durumda. Alex Hunter, dünya üzerinde birçok futbol ortamını bizlere de gösterecek. Küçük görevler ile birlikte, Alex Hunter oyunun 2. sezonunda oynayacak daha fazla şey kazanıyor. Alex Hunter’ın macerasına şahitlik ettiğimiz süre boyunca karşılaştığımız kısa vadeli ve bağımsız karakterleri, istediğimiz şekilde kontrol edebileceğiz. Anlayacağınız, yakın bir tarihte çıkacak olan ücretsiz güncelleme, bizlere birçok içeriği sunarak, oyun tecrübemize renk katmaya hazırlanıyor. PS4, Xbox One ve PC platformlarında bizlerle buluşacak olan FIFA 18 World Cup modu güncellemesi, 29 Mayıs 2018’de çıkışını gerçekleştirecek. Hemen aşağıda, yolda olan güncelleme için paylaşılmış olan fragmanı izleyebilirsiniz.


FIFA 18
   Haber  |  PlayStation  |  Xbox 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın