FIFA 18, Football Manager 2018 ve Total War: Warhammer II şimdi Voidu üzerinde satışta

FIFA 18, Football Manager 2018 ve Total War: Warhammer II şimdi Voidu üzerinde satışta

Fiyatlar ise oldukça uygun.

Her yıl büyük bir merakla beklenen, piyasaya sürüldüğü andan itibaren oyuncuların ve oyun camiasının dilinden düşmeyen bir oyun olan, Football Manager, 2018 versiyonu ile geri döndü! FM 2018 Voidu’da ön siparişe açıldı! Football Manager 2018’de 600.000’in üzerinde gerçek oyuncu, dünyanın en büyük spor kulüpleri sizleri bekliyor! Oyuncularla yaptığınız sözleşmeler, hangi futbolcuları transfer edeceğiniz, hatta elinizde olan bütçeyi nasıl yöneteceğiniz artık tamamen sizin elinizde. Bu özellikler sayesinde şimdiye kadar piyasaya çıkan, en gerçekçi futbol menajerliği oyununa hazır olun.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

FM 2018’de takım içerisindeki futbolcuların psikolojik ve duygusal etmenleri de artık önemli. Yani, takıma aldığınız ya da yedek kulübesinde bıraktığınız futbolcular, takım içerisinde var olan uyumu etkileyecek. FM 2018 bu yılda, her zaman olduğu gibi büyük bir ses getireceğe benziyor. Football Manager 2018 Voidu’da ön siparişe özel 119 TL yerine 85 TL! Oyunu Voidu’dan satın almak için hemen tıkla!

FIFA 18, Football Manager 2018 ve Total War: Warhammer II şimdi Voidu üzerinde satışta

FIFA 18 de Voidu üzerinde satışta!

PC ortamında futbol denilince akla gelen ilk marka FIFA serisi. Her geçen yıl kendini daha fazla geliştiren FIFA, FIFA 18 ile PC futbol dünyasına yepyeni bir soluk getirecekmiş gibi görünüyor. Bu oyunda gerek grafikler, gerekse oynanış oldukça değişmiş durumda. Frostbite motorundan güç alan FIFA 18, gerçek ile sanal dünya arasındaki ince çizgiyi adeta kaldırıyor. Real Player Motion Technology sayesinde oyuncuların verdiği tepkiler ve oyuncu kişiliği yepyeni bir seviyeye çıkıyor. FIFA 18 bu sene de bizleri yeniden ekran başına kilitleyecekmiş gibi göünüyor. Voidu’dan FIFA 18 satın almak için hemen tıkla!

Total War: Warhammer II da unutulmadı!

Son dönemde strateji denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Total War, Warhammer II ile aramıza geri döndü! Warhammer 40K evreninde geçen inanılmaz ve gerçekçi savaşlar bu oyunda sizleri bekliyor. Büyük taktiksel strateji gerektiren savaşlarda binlerce güçlü asker ve lejyonları yönetecek, düşmanlarının üzerine korkunç yaratıkları, ateş üfleyen ejderhaları sal.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Total War: Warhammer II inanılmaz büyüklükte bir strateji oyunudur. Kendine özgü hissettiğiniz fraksiyonlardan birini seçerek bu karanlık ama heyecan verici yolda kendin nasıl istiyorsan o şekilde ilerleyebileceksin. Bu oyunla yüzlerce saatlik bir oyun keyfi sizleri bekliyor! Total War: Warhammer II’yi Voidu’dan satın almak için hemen tıkla!

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.