Menü
https://leadergamer.com.tr/sea-of-thieves-cross-play/

FIFA 18

Yapımcı EA Canada
Dağıtımcı EA Sports
Tür
Çıkış Tarihi Eylül 2017
FIFA 18 21 Ağustos 2017 16:56

FIFA 18 oyununun kutu görüntüsü ve saç fizikleri gösterildi

Yeni kutu görüntüsü, çok daha modern bir görüntüye sahip.


29 Eylül 2017 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak olan FIFA 18, bildiğiniz üzere PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarını kullanan oyuncularla buluşacak. EA Sports tarafından gösterilen büyük yıldız Cristiano Ronaldo‘lu FIFA 18 kutu görüntüsü dışında, alternatif bir kutu görüntüsü daha bulunuyor. Her ne kadar güncellenmiş olan kutu görüntüsü yine Cristiano Ronaldo‘lu olsa da, bu seferki kutu görüntüsü, ilk gösterilene göre çok daha modern bir görünüme sahip.

FIFA 18

Şu anda halihazırda PlayStation 4 ve Xbox One platformları üzerinde kapalı beta aşaması yürürlükte olan FIFA 18 için, yeni kutu görüntüsü dışında bir de oyun hakkında yeni bir görüntü daha paylaşıldı. Görüntüye baktığımızda, FIFA 17‘den sonra büyük bir adım olduğunu belirtebileceğimiz bir saç fiziğini görebiliyoruz. Bu da, oyun içerisinde karşılaşacağımız gerçekçiliği bir tık daha öteye taşıyacak gibi görünüyor. FIFA 18‘in kutu eski ve yeni kutu görüntüsü ile bahsini etmiş olduğumuz saç fiziklerinin öne çıktığı görseli, haberimizin en sonunda bulunan galerimizden inceleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer tüm bunlara rağmen oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör