Menü
https://leadergamer.com.tr/gwent-witcher-card-game-ps4/

FIFA 18

Yapımcı EA Canada
Dağıtımcı EA Sports
Tür
Çıkış Tarihi Eylül 2017
FIFA 18 , Popüler 10 Eylül 2017 20:39

FIFA 18 kariyer modunda mutlaka satın almanız gereken 10 futbolcu

Bu futbolcular kaçmaz.


FIFA 18 sadece haftalar sonra çıkışını gerçekleştirecek ve birçok oyuncu, yine teknik direktör olarak bir takımın başına geçecek. Tabii sizin bir teknik direktör olarak göreviniz, takımı başarıdan başarıya koşturmak olacak. Bunu yapabilmek için de becerikli futbolculara ihtiyacınız olacak. Bizler de bu yazımızda, FIFA 18 kariyer modunda mutlaka satın almanız gereken 10 futbolcuyu sizlere sunacağız. Dilerseniz yazımıza hemen başlayalım.

FIFA 18 kariyer modunda mutlaka satın almanız gereken 10 futbolcu

Alban Lafont

Alban Lafont, FIFA 17 oyununda en iyi gelecek vaat eden kalecilerden bir tanesiydi. Alban Lafont, FIFA 18’de de muhtemelen aynı bir şekilde karşımıza çıkacak. Kendisi 18 yaşında ve Toulouse takımında. Toulouse muhtemelen sizden £18-20 milyon isteyecektir. Bu yüzden, eğer düşük seviyeli bir takımda kariyerinize başladıysanız, bu futbolcu size biraz uzak görünebilir. Takas denemenizi tavsiye edebiliriz. Belki de kiralamak istersiniz.

Yannick Carrasco

Bir orta saha oyuncusu olan Yannick Carrasco, oyunun en iyi 82. futbolcusu. 1993 doğumlu olan bu futbolcu, başarılı bir teknik direktörün elinde 82. sıradan, 8. sıraya kadar bile çıkabilir. Bu yüzden kendisini satın almak isteyebilirsiniz.

Kasper Dolberg

19 yaşındaki Kasper Dolberg, doğru bir eğitim ile oldukça başarılı bir golcü forvet olabilir. Kendisi Ajax takımında fakat pek kalıcı görünmüyor. Muhtemelen FIFA 18 içerisinde bu yüzden kendisini satın almak kolay olacaktır. Biraz istatistik mi istiyorsunuz? Geçen sezon Kasper Dolberg, 29 maç oynadı ve 18 gol attı.

Marek Hamšík

Marek Hamšík ise 1987 doğumlu bir futbolcu. Yani biraz yaşlı sayılır. Fakat yaş, deneyim demek. £20-25 milyon değerinde bir futbolcu olan Marek Hamšík, muhtemelen sizin takımınızda güzel bir lider olabilir, sizi bir adım ileriye taşıyabilir.

Radja Nainggolan

29 yaşında olan Radja Nainggolan, muhtemelen karşınıza çıkabilecek en iyi fiziğe sahip futbolcu olabilir. Tabii fiyatına göre. 86 ortalamaya sahip olan Radja Nainggolan, oldukça güzel defans ortalamasına sahip. Güzel bir defansa sahip olabilirsiniz Radja Nainggolan ile.

Gianluigi Donnarumma

Gianluigi Donnarumma listemizdeki 2. kaleci. Kendisi yeni 5. senelik bir kontrat imzaladı fakat zengin bir takımı yönetiyorsanız, £50 milyon vererek kendisine sahip olabilirsiniz. Muhtemelen listemizdeki en pahalı futbolcu da Gianluigi Donnarumma olacak.

Riyad Mahrez

26 yaşında olan Riyad Mahrez, şu an kariyerinin en iyi günlerini yaşıyor. Performansı oldukça yüksek olan bu futbolcuyu bu yüzden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Oldukça isabetli şutlar çekebilen ofansif orta saha futbolcusu, sizin serbest vuruşlarını veya uzaktan çekebileceğiniz şutları çok güzel değerlendirebilir.

Lorenzo Insigne

FIFA 18 oyununda 77. sırada olan Lorenzo Insigne, başarılı bir kanat oyuncusu ve kendisi, alacağınız genç yetenekler ile çok güzel bir şekilde çalışabilir. 26 yaşındaki Lorenzo Insigne, listemizdeki diğer orta yaşlı oyuncular gibi biraz pahalı fakat siz bir yolunu bulursunuz.

Casemiro

Casemiro, Real Madrid takımında önemli oyunculardan biri olarak gösteriliyor. Hatta öyle ki, takımın motorunun ana temeli olduğu söyleniyor. 85 ortalamaya sahip olan 1992 doğumlu oyuncu, doğru antrenmanlar ile 90 ortalamaya kadar çıkartabiliyor. Sonrasında kendisini zaten durdurabileceğinizi zannetmiyoruz.

Diego Costa

Diego Costa’yı satın almanız için bir sebep söylememiz gerekiyor mu gerçekten?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör