Menü
https://leadergamer.com.tr/black-mesa-uplink-redux-yeni-gorsel/

FIFA 18

Yapımcı EA Canada
Dağıtımcı EA Sports
Tür
Çıkış Tarihi Eylül 2017
FIFA 18 10 Ağustos 2017 15:05

FIFA 18 kapalı beta kodları gönderilmeye başlandı

FIFA 18 kapalı beta kodları için maillerinizi kontrol etmeyi unutmayın.


29 Eylül 2017 tarihinde PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 ve Nintendo Switch için çıkışını gerçekleştirecek olan FIFA 18, kısa bir süre boyunca kapalı beta sürecinde kalacak ve EA, şimdiden bu beta sürecinin kodlarını, oyunculara göndermeye başladı. Eğer sizler de sıkı bir FIFA oyuncusuysanız ve FIFA 18 kapalı betasına kayıt olduysanız, maillerinizi kontrol etmenizi öneriyoruz. Çünkü kapalı beta kodu, EA tarafından maillerinize gönderilecek. Yapılan yorumlara göre, EA tarafından gönderilen bu kodlar, sizin hesabınıza kilitli. Bu da demek oluyor ki, sahip olduğunuz kodu başka bir oyuncu ile paylaşamıyorsunuz.

FIFA 18 kapalı beta kodları gönderilmeye başlandı

PlayStation 4 Pro, FIFA 18 ile aynı kutunun içerisine giriyor

Geçen sene, FIFA 17 ile Xbox One S konsolları paket olarak satılmıştı ve Microsoft, Avrupa’da satılan bu paketlerden çok memnun kalmıştı. Fakat artık FIFA markası ile anlaşmalı olan şirket Microsoft değil, Sony. Bu yüzden FIFA 18 ile bir Xbox One X paketi değil, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro paketi göreceğiz. PlayStation Blog Avrupa üzerinden yapılan açıklamalara göre FIFA 18 ile PS4 veya PS4 Pro, birer paket olarak satılacak. Ayrıca bu paketlerin içerisinde, sadece bu paketlere özel olarak FIFA Ultimate Team Rare Players Pack ve 3 ICON kiralık oyuncu bulunacak. Peki, oyuncular hangi paketleri alabilecek?

Hemen bu sorunun cevabını da verelim efendim. Sony tarafından 5 farklı paket piyasaya sürülecek, oyun çıktığı zaman. Bu paketlerden ilkinde PS4 500 GB ve FIFA 18 bulunacak. İkinci pakette ise PS4 500 GB, FIFA 18 ve ekstra bir DualShock 4 bulunacak. Üçüncü ve dördüncü paketler de, ilk ve ikinci paketler ile aynı olacak. Sadece 500 GB boyutuna sahip bir PlayStation 4 yerine, 1 TB boyuta sahip bir PlayStation 4 bulunacak bu paketlerde. 5. paket ise tahmin edebileceğiniz gibi bir PS4 Pro paketi olacak. Bu paket içerisinde konsol ve oyun bulunacak. Diğer paketlerde olduğu gibi, ne yazık ki bu pakette ekstra bir DualShock 4 bulunmuyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör