Menü
https://leadergamer.com.tr/pewdiepie-son-olaylar-aciklamada/

FIFA 18

Yapımcı EA Canada
Dağıtımcı EA Sports
Tür
Çıkış Tarihi Eylül 2017
FIFA 18 13 Eylül 2017 8:36

FIFA 18 için en iyi 100 oyuncu listesi tam olarak açıklandı

FIFA 18’in en iyi 100 oyuncu listesi, en sonunda tam olarak açıklandı.


Geçtiğimiz günlerde, FIFA 18 için bir en iyi 100 oyuncu listesi haberi yapmıştık, fakat biz o haberimizi yaptığımız sıralarda ne yazık ki sadece 100. ile 61. ve bu iki sıralama arasında kalan oyuncular açıklanmıştı sadece. Neyse ki artık en sonunda, çok yakın bir tarihte oyuncuların beğenisine sunulacak olan FIFA 18 içerisindeki en iyi 100 oyuncu listesi, tam anlamı ile açıklanmış durumda

FIFA 18

Bizleri hiç şaşırtmayan bir şekilde, 1. sıraya göz gezdirdiğimiz zaman Real Madrid‘in Cristiano Ronaldo‘su ile karşı karşıya geliyoruz. Hemen ardından ise sıralamayı Barcelona‘nın Lionel Messi‘si takip ediyor. Paris Saint-Germain‘de yer alan Neymar ise, listedeki 3. sırada yer alıyor. Yine Barcelona‘dan Luis Suárez, listenin 4. sırasında ve son olarak Bayern Munich‘in Manuel Neurer‘i de 5. sırada karşımıza çıkıyor. Listenin tamamına göz gezdirmek istiyorsanız, buraya tıklayarak bütün listeye ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör