Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-cikis-videosu/

FIFA 18

Yapımcı EA Canada
Dağıtımcı EA Sports
Tür
Çıkış Tarihi Eylül 2017
FIFA 18 , Gamescom 2017 22 Ağustos 2017 0:35

FIFA 18 için resmi Gamescom 2017 videosu yayımlandı

Videoda bol bol Cristiano Ronaldo görüyoruz.


Gamescom 2017 etkinliğinin 2. gününde EA ekibinin konferansı yer alıyordu ve bu konferans, tahmin edildiği gibi yeni FIFA 18 videosu ile başlatıldı. Bu videoyu sizler de hemen aşağıdan izleyebileceksiniz fakat öncelikle oyun hakkında ufak bir bilgi verelim: FIFA 18 çıkışını 29 Eylül 2017 tarihinde Xbox One, Xbox 360, Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve PlayStation 3 için yapacak. Frostbite motoruyla güçlendirilen EA SPORTS FIFA 18, sanal ve gerçek dünyalar arasındaki çizgiyi giderek daraltıyor, oyuncuları, takımları ve sporun atmosferini gerçeğe bir adım daha yaklaştırıyor. Cristiano Ronaldo (FIFA Erkekler En İyi Oyuncu, arka arkaya Avrupa Şampiyonu ve FIFA 18’in dünya elçisi) olan Real Madrid’in süper yıldızı, daha akıcı oynanış, daha iy oyuncu tepkisi ve diğer müthiş oynanış özelliklerinin oluşturulmasına yardımcı oldu ve FIFA Ultimate Team’de Ronaldo Nazário dâhil olmak üzere dünyanın en iyi FUT İkonları, PlayStation 4’e geliyor.

FIFA 18 için resmi Gamescom 2017 videosu yayımlandı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer konsol oyunlarından uzakta, PC üzerinde oyun oynuyorsanız, PlayerUnknown’s Battlegrounds ipuçları, en güçlü silahları ve daha fazlası yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör