Menü
https://leadergamer.com.tr/sony-take-two-turkiye-dagitimi/

FIFA 18

Yapımcı EA Canada
Dağıtımcı EA Sports
Tür
Çıkış Tarihi Eylül 2017
FIFA 18 , Popüler 6 Eylül 2017 12:18

Sızdırılan FIFA 18 demosundan öğrendiğimiz 5 yeni şey

Real Madrid CF yine oyunun en iyi takımı olacak gibi.


Geçtiğimiz günlerde birçok oyuncu, özel bir FIFA 18 demosu içerisinden oyuncuların ve bazı takımların güçlerini sızdırdı. Tabii bu güçlerin sızdırması da oyuncular arasında tartışmalara yol açtı. Bizler de bu yazımızda, o sızdırılan güç ortalamalarına bakacağız ve bu ortalamalardan neler öğrenebileceğimizi tartışacağız. İşte sızdırılan FIFA 18 demosundan öğrendiğimiz 5 yeni şey!

Sızdırılan FIFA 18 demosundan öğrendiğimiz 5 yeni şey

FIFA 18 – İngiltere liginin kralı: FC Chelsea

FC Chelsea ekibinin 85 ortalamalı saldırıya sahip olması, onları İngiltere liginin en iyi saldırıya sahip olan takımı yapıyor. Ayrıca genel olarak tüm ortalamalara bakarsanız, İngiltere liginin en dengeli takımının da FC Chelsea olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Manchester United FC biraz geride kaldı sanki.

Manchester United FC, FIFA 18 içerisinde şaşırtıcı ortalamalara sahip. Çünkü şu an takımın görülen ortalaması 83-84-81. Özellikle Manchester United FC gibi bir takımın defans ortalamasının 81 olması birçok oyuncuyu şaşırtırken, EA ekibinin oyunculara ortalama güç verirkenki araştırmaları da oldukça tartışıldı, düşündürdü.

Manchester City FC gümbür gümbür geliyor.

Görülen o ki FC Chelsea ile Manchester City FC daha çok kapışacak ve Manchester United FC biraz dışarıda kalacak. Çünkü Manchester City FC ekibinin FIFA 18 demosundaki ortalaması 84-84-82 idi. Defans hariç tüm ortalamalar, FC Chelsea ekibinin ortalamasından 1 puan düşük. Defans ise 1 puan fazla.

Avrupa takımları, İngiltere takımlarını geride bırakacak gibi. 

FC Chelsea, Manchester City FC ve Manchester United FC, FIFA 18 demosunda bulunan İngiliz takımlardı. Fakat bir de Avrupa ligindeki takımlar var. Bu takımlardan bir tanesi ise Juventus FC. FIFA 18 demosundaki verilere bakacak olursak, Juventus FC ekibinin ortalaması 86-84-85. Bu ortalamalar ise Juventus FC oyuncuları, İngiliz oyunculara birçok farklı dalga toz yutturabilir gibi görünüyor. Yine de her şey oyuncuda bitiyor tabii.

Real Madrid CF: FIFA 18 Kralı

Sizlerin de yukarıdan görebileceği gibi Real Madrid CF takımının ortalaması 87-85-86. Bu ortalamalar ile Real Madrid CF rahatlıkla FIFA 18 oyununun en iyi ortalamalara sahip takımı olur. Tabii henüz oyundaki bazı diğer güçlü takımlar görmedik. Fakat Real Madrid CF takımından daha yüksek bir ortalamaya sahip başka bir takım aklınıza gelebiliyor mu? Belki Barcelona CF.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör