FIFA 18: Daha hızlı ve daha çok FIFA Coin nasıl kazanılır?

FIFA 18: Daha hızlı ve daha çok FIFA Coin nasıl kazanılır?

FIFA 18: Ultimate Team modunu oynayacaksanız, bolca FIFA Coin birimine ihtiyacınız olacak.

Eğer FIFA 18 içerisinde bolca FIFA Ultimate Team oynayacaksanız, yine aynı şekilde, yani bolca FIFA Coin para birimine ihtiyacınız olacak. Bu para birimi, FIFA Ultimate Team içerisindeki her şeyiniz. Oyuncuları bu para birimi ile alacaksınız, bu para birimi ile satacaksınız. Kart paketlerini de aynı şekilde bu para birimi ile açacaksınız. Bu yüzden oyuncular daha hızlı ve daha çok bir şekilde FIFA Coin kazanmak isteyebilir. Bizler de bu yazımızda sizlere bunun nasıl yapılacağını anlatacağız. En azından bildiğimiz kadarıyla. Dilerseniz hemen başlayalım anlatmaya!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

FIFA 18: Daha hızlı ve daha çok nasıl FIFA Coin kazanılır?

FIFA 18: Daha hızlı ve daha çok nasıl FIFA Coin kazanılır?

Eğer hızlı bir şekilde FIFA Coin kazanmak istiyorsanız öncelikle oyuncuların popülerliğini göz önünde bulundurmalısınız. Şöyle ki, bir oyuncu şu anki sezonun başında kötü oynuyor olabilir fakat o oyuncu bir anda başarılı bir şekilde oynamaya başlarsa, oyun içerisinde de o oyuncunun fiyatı yükselecektir. Bu yüzden gerçek hayatta futbolu daha sıkı takip etmek, yavaş yavaş gelişen ve popülerleşmeye başlayan oyuncuları, tam zirve noktalarına ulaşmadan satın almak, oyuncular zirve noktalarına ulaştığında ise satmak sizi FIFA Coin manyağı yapacaktır.

Eğer oyuncuların popülerliklerini takip etmek size zor geliyorsa, oyuncuların fiyatlarını takip edebilirsiniz. Bazen FIFA Ultimate Team oyuncuları, kendi futbolcuları hemen satılsın diye ortalama fiyattan daha düşük bir fiyat ile satışa koyuyor oyuncularını. Eğer siz bu oyuncuları satın almayı başarırsanız, daha yüksek bir fiyattan satışı gerçekleştirebilirsiniz. Yani, satmak için önce satın almanız gerekiyor. Bu taktiğe eminiz ki birçok FIFA Ultimate Team oyuncusu alışıktır zaten.

FIFA 18 oynarken her şey saf şekilde takas yapmak veya satış yapmak değil. Bunları yaparken, biraz değişik saatleri seçmeniz gerekiyor. Oyunun kalabalık olacağı, okul/iş çıkışı saatlerini veya genel olarak hafta sonlarını tercih etmeyin satış veya alım yaparken. Eğer oyunun daha sessiz sakin olduğu saatlerde sisteme giriş yaparsanız, satışta olan kartlara olan ilginin düşük olduğunu göreceksiniz. Kartlara olan ilgi düşük olduğu için, doğal olarak o kartların fiyatı da düşecek. Fakat insanların sürekli satış veya alım yaptığı saatlerde siz de aynı şeyi yaparsanız, kartlara genel olarak talep yüksek olacağı için yüksek fiyatlarla karşılaşacaksınız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyuna geç saatlerde girmek için sadece konsolunuzu açmanız gerekmiyor, FIFA 18 için geliştirilen internet uygulamasını kullanarak da işinizi görebilirsiniz. Ayrıca bu uygulamaya günlük olarak giriş yaptığınız zaman ücretsiz FIFA Coin de kazanabiliyorsunuz. Evet, size binlerce, on binlerce FIFA Coin vermiyor bu girişler fakat hiç yoktan iyidir. Ayrıca bu uygulama sayesinde FIFA Ultimate Team alımlarınızı, satışlarınızı veya takımınızı kontrol edebiliyorsunuz. Evde olmasanız, cihazın başında olmasanız bile.

Tüm bunların haricinde, FIFA Ultimate Team oynarken ihtiyacınızın olmadığı her şeyi satmayı da unutmayın. Bu satışları yaparak kendinize birkaç ekstra FIFA Coin kazandırabilirsiniz ve kazandığınız bu paraları, daha önce sizlere anlattığımız yolların bir tanesinde kullanabilirsiniz. Tabii bunlar size yeterli gelmeyecektir. Bu yüzden FIFA kataloğu içerisiden FIFA Ultimate Team ile alakalı ögeleri de satın almayı kesinlikle unutmayın. Hatta önceliğiniz bu eşyalar olsun. Toplar, ayakkabılar, ekstra formalar veya gol sevinçleri bekleyebilir.

Sizlere verebileceğimiz son öneri ise The Journey: Hunter Returns ile alakalı. Eğer FIFA Ultimate Team üzerinde bir başarı yakalamak istiyorsanız The Journey: Hunter Returns modunu bitirmeyi unutmayın. Eğer The Journey: Hunter Returns modunu bitirseniz, mod bittiği zaman elinizin altında 6 adet birbirinden değerli FIFA Ultimate Team hediyesi olacak. Eğer bu içeriğimiz sizlere yeterli gelmediyse, FIFA 18 Rehberi: En iyi futbolcular, ipuçları, taktikler ve çok daha fazlası başlıklı yazımıza da göz atmayı unutmayınız.

FIFA 18: En İyi Oyuncular

Eğer FIFA Ultimate Team yerine oyunun kariyer moduna da adım atmayı düşünüyorsanız, bu yazılarımıza bizce bir göz atın. Eğer geleceğin futbol takımını kurmak sizin amacınız ise, genç yeteneklerden tutun da, tarihin en iyi futbolcularına kadar birçok ismi takımınıza bağlamanız gerekecek. Bu futbolcular ise rehberlerimizde bolca var.

FIFA 18: Önemli Bilgiler

Eğer futbolcudan ziyade önemli bilgiler, detay ipuçları arıyorsanız bu yazılarımıza da göz atabilirsiniz. Aynı şekilde, yine bu kategoride FIFA Ultimate Team ile alakalı pek yazımız yok fakat kariyer moduna desteğimiz tam.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.