FIFA 18 Dünya Kupası yamasına ait ilk görüntüler ortaya çıktı

FIFA 18 Dünya Kupası yamasına ait ilk görüntüler ortaya çıktı

2018 Dünya Kupası heyecanını FIFA 18 ile deneyimleyebilirsiniz.

EA Sports, gelecek ay FIFA 18’e ücretsiz olarak getireceği 2018 Dünya Kupası güncellemesinin ilk resmi 8K görüntülerini yayımladı. Görüntülere bakılacak olursa bu güncelleme ile PES’e bir darbe daha vurulacak. EA, beklenenin aksine bu içerikleri yeni çıkacak FIFA 19’a koymak yerine olabilecek en hızlı şekilde oyunculara sunabilmek için FIFA 18’e getirdi. Bu erken hamlenin nedeni, Electronic Arts’ın lisans anlaşmalarının yanı sıra Star Wars Battlefront 2 oyununda yaptığı hataların üstünü örtmeye çalışması da olabilir. Bu yamayla oyuna turnuvadaki milli takımlar, 16 Rus stadyumu, turnuvada kullanılacak olan toplar ve meşhur kupa ekleniyor.

FIFA 18 Dünya Kupası

World Cup yaması sayesinde, oyuncular bu destansı turnuvayı aynı gerçek hayatta oynar gibi tecrübe edecekler. Oyuncular ilk olarak 32 katılımcı ülkeden birisini seçecek. Heyecanlı geçen grup aşamalarını başarılı bir biçimde tamamlamak da tabii ki yeterli olmayacak. Moskova’daki görkemli finalde kupanın sahibi olmak için ter dökecekler.

FIFA 18 Dünya Kupası sadece bu içeriklerden mi oluşuyor?

Bu güncellemede kendi özel Dünya Kupası turnuvalarımızı da yapabileceğiz. Oyuncular İtalya, ABD, Hollanda, Şili’nin de içinde bulunduğu lisanslı milli takımlardan istediklerini seçebilecekler ve kendi Dünya Kupası maceralarını istedikleri bir biçimde oynayabilecekler. Bu özelliğin sunulması en çok da bizim gibi World Cup’a gitmeye hak kazanamamış ülkelerin hoşuna gidecek gibi duruyor. Bildiğiniz üzere Türkiye grubundaki son maçında İzlanda’ya yenilerek gruptan çıkma hakkını kaybetmişti.

FIFA 18 Dünya Kupası güncellemesi, 29 Mayıs’tan itibaren PS4, Xbox One X ve PC platformları için sunulacak.


FIFA 18
   Haber 


Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın