FIFA 17’nin hücum seçeneklerini gösteren yeni bir video geldi!

FIFA 17’nin hücum seçeneklerini gösteren yeni bir video geldi!

FIFA 17'de, forvetler hiç olmadığı kadar tehlikeli olacak.

Milyonların sevgilisi FIFA serisi, her yeni oyunuyla üstüne koyarak gelişmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan FIFA 17’deki yeni serbest vuruşlar videosundan sonra, EA Sports bizleri çok bekletmeden Youtube üzerinden yeni bir video daha yayımladı. Oyundaki yeni hücum seçeneklerini Manchester United’lı futbolcu Martial’ın katılımıyla, gösteren video, sevenlerini oldukça mutlu edecek gibi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

FIFA-17

Yeni FIFA’da geliştiricilerin asıl amacı videolardan anlaşıldığı üzere, kontrolü tümüyle oyuncuya bırakmak. Serbest vuruşlarda istediğimiz yönden, istediğimiz şekilde gelip topa vurmak gibi bir serbestliği sunan FIFA 17, yeni tanıttığı sistemle bize, istediğimiz noktaya yerden ya da havadan vurma şansını verecek. Kalecilerin uzanamayacağı noktalara, yerden sert bir şekilde yapacağımız vuruşlar oldukça ölümcül olacak gibi.

newattackingtechniques-downwardheaders-md-2x

Ayrıca kafa toplarında da topu yere vurdurma seçeneğini dahil eden yapımcılar FIFA 17’de bize gol yollarında yeni alternatifler sunma konusunda oldukça istekli. Özellikle videoda gördüğümüz üzere, yan toplara futbolcumuz iyi yükseldiği takdirde, topu yere vurdurarak kaleye göndermek büyük tehlikeler yaratıyor. Ayrıca falsolu toplarla takım arkadaşımızı pozisyona sokabileceğimiz, yeni ara pas sistemini de görebildiğimiz video ile, lafı daha fazla uzatmadan, sizleri baş başa bırakıyoruz, iyi seyirler!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.