FIFA 17’nin demo ayrıntıları paylaşıldı!

FIFA 17’nin demo ayrıntıları paylaşıldı!

Demonun çıkış tarihinden, oynanabilecek takımlarına kadar birçok bilgi var haberimizde.

FIFA 17 çıkışına hazırlanırken, her sene olduğu gibi bir demo sürümü yayımlanmazsa olmaz. EA Games bu geleneğini bozmadı ve 2016 senesi içerisinde yayımlanacak olan bir demonun olduğunu resmi olarak duyurdu. Tabii bu oldukça geçmiş bir tarihte yaşandı. Bugün ise FIFPlay üzerinden FIFA 17’nin deneme sürecinin ayrıntıları paylaşıldı. Daha detay ayrıntılara geçmeden söyleyelim, oyunun deneme süreci PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında olacak ve 3 gün sürecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

fifa-17-demo

FIFPlay cephesinden gelen açıklamalara göre oyunun deneme süreci 12 Eylül 2016 tarihinde başlayacak ve 14 Eylül 2016 tarihinde son bulacak. Bu süreçte oyuncular Kick-Off, The Journey ve FIFA Ultimate Team modlarının tadına bakabilecekler. Takım olarak ise sadece erkek oyuncuların bulunduğu takımlardan Real Madrid, FC Barcelona, Borussia Dortmund, FC Bayern, Juventus, Inter Milan, Manchester City, Manchester United, PSG ve LA Galaxy takımları yer alacak bu demoda. Ayrıca bu takımlarla Old Trafford ve Suita City stadyumlarında oynayabileceksiniz.

Demo sürecinde sadece 4 dakikalık, Professional/World Class zorluk seviyesinde, gece/gündüz, açık/yağmurlu ve sonbahar ayarlarına yer verecek olan FIFA 17, bakalım oyuncuları ne kadar memnun edecek. İlk defa FrostBite oyun motoru ile geliştirilecek olan FIFA 17, 19 Eylül 2016 tarihinde raflardaki yerini alacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.