Türkiye

FIFA 17’de Türkçe spiker ister misiniz?

FIFA 17’de Türkçe spiker ister misiniz?

Cevabınız evet ise, bu kampanyaya kayıtsız kalmamanız lazım.

FIFA serisinde bu güne kadar Türkçe dil desteğini de gördük, lisanslı Türk takımlarını da gördük. Fakat bir türlü şu spikerler Türkçe olmadı, gitti yahu. Change.org sitesi üzerinden geçtiğimiz günlerde başlatılan bir kampanya ise, tam da bu soruna değiniyor ve EA Sports’dan Türkçe spiker desteği istiyor.

WSUhzbsSTXcMuWy-800x450-noPad

Şimdiden 27 bin imza sayısına ulaşan bu kampanyada, EA Sports’dan Türkçe spiker desteği istenirken, bu spikerin özellikle Ercan Taner olması da isteniyor. Ercan Taner’in de sıcak baktığı bu imza kampayasının orijinal metnine siz de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Eğer dilerseniz buraya tıklayarak imza kampanyasına destek de olabilirsiniz.

Türk FIFA severler olarak oyunda yer alan Türkçe dışında her dil seçeneğinin spikeri olduğunu bilmekle beraber FIFA 17 oyununda Türkçe dil seçeneği içinde bir çalışma yapılmasını ve mümkünse bu ismin Ercan Taner olmasını istemekteyiz.

Twitch üzerinden FIFA 16 yayınları yapan Ercan Taner`e bu isteğimizi dile getirdik ve kendiside seve seve yapacağını, çok istediğini belirtti. Bizlerde bu talebimizin EA Sports yetkililerine ulaşması ve gerçekleşmesi için bu kampanyayı başlatmış bulunmaktayız. Mümkün olduğu kadar yayalım arkadaşlar, ne kadar yayılırsa o kadar kolayca sesimizi duyurabiliriz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın