Menü
https://leadergamer.com.tr/rocket-league-tencent-ucretsiz/

FIFA 17

Yapımcı EA Canada
Dağıtımcı EA Sports
Tür
Çıkış Tarihi 29 Eylül 2016
EA Access , FIFA 17 , Origin Access 23 Nisan 2017 10:54

FIFA 17, Origin Access ve EA Access sahipleri için artık ücretsiz

Bu hizmetlerden birine üyeyseniz, oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.


Oyunların fiyatları arttıkça kullanıcılar farklı hizmetlere yönelmeyi, daha düşük fiyatlarla oyunlara sahip olmayı tercih ediyor. Aylık abonelik sistemiyle çalışan EA Access ve Origin Access hizmetleri, yaklaşık 12 TL karşılığında sizlere pek çok oyun vaat ediyor. Son olarak ise FIFA 17 bu hizmetlere abone olan kullanıcılar için tamamen ücretsiz oldu. Tek yapmanız gereken oyunun sayfasına gitmek ve kütüphanenize eklemek.

EA Access Origin Access FIFA 17

Electronic Arts resmi internet sitesinden yapılan duyuru ile birlikte bu hizmetlere geleceği açıklanan FIFA 17, sonunda EA Access ve Origin Access‘te. Oyunu şu andan itibaren kütüphanenize ücretsiz bir şekilde ekleyebilir, hemen indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Bu hizmetlerin sunmaya başlamasını beklediğimiz oyunlar yalnızca FIFA 17 ile sınırlı değil tabii ki. Eğer bu oyun ve hizmetleri nasıl kullanacağınız hakkında sorularınız varsa, burayı ziyaret edebilirsiniz.

EA Access hizmetine Medal of Honor: Airborne ve Dragon Age: Origins oyunlarının ekleneceğini de unutmayın. PC oyuncularının Origin Access hizmeti ise Hacknet, Orwell ve Pony Island oyunlarını kütüphanenize eklemenizi sağlayacak. Bu hizmetlerden birine abone olmanız sayesinde, Star Wars Battlefront II gibi pek çok oyunu da çıkışından önce deneyimleyebilirsiniz. Bu hizmetlere yeni oyunlar eklendikçe, sizler ile paylaşacağız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yaşar Baturalp Editör