FIFA 17 görücüye çıkmaya hazırlanıyor!

FIFA 17 görücüye çıkmaya hazırlanıyor!

Dört gözle beklenen oyunu erkenden görme şansı doğdu.

FIFA 17, getireceği yeniliklerle, özellikle The Journey oyun moduyla bir hayli konuşuluyor ve dört gözle bekleniyor. Oyunun çıkış tarihi normalde 29 Eylül 2016 olarak belirlenmiş durumda, fakat Birleşik Krallık’ta düzenlenen Insomnia58 oyun endüstrisi festivalinde görücüye biraz daha erken çıkacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

fifa-17-frostbite-2-1464948681

Insomnia58 etkinliği, Birmingham’da bulunan National Exhibition Centre (NEC)’da 26 Ağustos 2016-28 Ağustos 2016 tarihleri arasında düzenlenecek. Böylece FIFA 17’yi çıkışını yapacağı tarihten bir ay önce deneyimlemek mümkün olacak. Etkinliğin biletleri, sitesinde hızla tükenmeye devam ediyor. EA Sports kıdemli pazarlama müdürü James Salmon, konuya açıklık getirdi. James Salmon yaptığı açıklamada, “Birleşik Krallık, FIFA serisi için gerçekten büyük bir pazar ve bizde buradaki oyunculara Insomnia58 etkinliğinde oyunun son halini deneyimlemeleri için bir fırsat yaratıyoruz.” şeklinde konuştu.

Etkinliği düzenleyen Multiplay’in CEO’su Craig Fletcher da yorumlarını, “Bu yıl, takipçilerimiz için festivale AAA kalitesinde oyunlar getirmek istiyoruz ve FIFA 17, bu hedefi tam anlamıyla karşılıyor.” şeklinde belirtti. FIFA 17; PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One ve mobil platformlar için 29 Eylül 2016’da çıkışını yapacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.