Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Bora Eren, Editör Yazım tarihi: 28.05.2015

Oyun dünyası bugün FIFA 16 hakkında ilk bilgilerine kavuştu. seri de ilk defa FIFA 16’da kadın takımlarının da yer alacağını açıklayan EA, ayrıca bir video da paylaştı. Kadın takımları olarak; İngiltere, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Fransa, İsveç, Brezilya, Kanada, Avusturalya, İspanya, Çin, İtalya ve Meksika Milli Kadın Takımları oyunda yer alacak.

Kick Off, Offline Turnuva, ve Online Dostluk Maçları modlarında seçilebilecek kadın takımları, sadece diğer kadın takımlarına karşı oynanabilecek.

Basın bülteninde “Dünyadaki en iyi kadın oyuncuları ve takımları bu oyun altında toplamak EA Sports için zor bir işti fakat bu yeniliğin milyonlarca fan kazanabileceği konusunda çok heyecanlıyız” şeklinde konuşan David Rutter, ayrıca “Sürekli yenilikler eklediğimiz FIFA 16‘ da; oyuncularımızın kadın takımlarıyla oynarken, yenilenen player capture teknolojimiz ve kullandığımız referans aletlerimiz sayesinde her zamanki oyun tadını alacaklarından hiç şüphemiz yok” diye ekledi.

Eylül ayında çıkışını yapacak olan FIFA 16 yeni bilgilere kavuştuğunda sizlerle paylaşacağız. EA Sports’un resmi sitesinden kadın takımları hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.