FEAR Online duyuruldu!

FEAR Online duyuruldu!

Yeni bir F2P Shooter deneyimine hazır olun...

Fear Online Kore merkezli geliştirici Inplay Interactive tarafından duyuruldu. Aeria Games tarafından PC platformu için yayımlanacak oyun, şimdiden kapalı BETA başvurularını kabul ediyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

fear-online-header (1)
Aeria Games adına PC bölümü Başkan Yardımcısı Tom Nichols, sevincini “Son on yılın en iyi korku serilerinden biri olan FEAR’ın sonraki adımını sunma adına büyük heyecan duyuyoruz.”  şeklinde dile getirirken, FEAR Online’ın eski oyunlardaki geriliminin ve şiddetli kalp atışlarının, hırslı oyuncuların mücadele edeceği muazzam bir online platforma taşınacağını da ayrıca ifade etti.

Oyun “et kancasına asılı cesetler ve kanla yazılmış mesajlarla dolu” on farklı harita üzerinde oynanabilecek birkaç takım mücadelesi modu üzerine yoğunlaşacak.

Oyunculara diğer oyunculardan daha fazla “düşmüş ruh” ve yeni yetenekler kazanma imkânı sunan “Soul King” modu da FEAR Online ile birlikte dönüş yapacak.

Hikaye ayrıca FEAR 2: Project Origin’deki olayların oluşumuna ışık tutan Co-Op senaryoları ile de devam edecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyun, Armacham askerlerine yahut “köşe bucak gizlenen canavarlara” karşı olan mücadelede, oyuncuların 4 kişiye kadar takım kurmasına olanak sağlayacak.

Çıkış tarihi konusunda henüz kesin bir bilgi yok, ayrıca aşağıdan yapımcı tarafından yayımlanmış trailerı izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.