Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 19.07.2020

Ubisoft‘un 2000’li yıllara damgasını vuran oyun serisi olan Far Cry, yeni oyununu çıkarmaya hazırlanıyor. Far Cry 6, 2021 yılına damga vuracak bir şekilde geliyor. Oyundan yavaş yavaş bilgiler gelmeye başlıyor ve geçtiğimiz günlerde resmi olarak fragmanı da yayınlandı. Yeni nesil oyunlar arasına girecek olan Far Cry 6, yüksek sistem gereksinimine ihtiyaç duyacak. Far Cry 6 Epic Games üzerinden satışa çıkmış durumda fiyatlara bakabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Far Cry 6 sistem gereksinimleri nelerdir, kaç gb olacak bunları açıklayacağız.

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri – Kaç GB?

Yeni nesil oyunlar arasına giren Far Cry 6, yüksek grafikleriyle oynayan kişilere muhteşem bir grafik kalitesi sunacak. Yüksek sistem de bir bilgisayarınız var ise oyunun grafikleri sizi oldukça mutlu edecek. Bu arada Far Cry 6, 18 Şubat 2021 tarihinde oyun piyasasına giriş yapacak. Gelin bakalım sistem gereksinimleri nelermiş.

Minimum Sistem Gerekesinimleri

İşletim Sistemi : Windows 10 64 bit

İşlemci : Intel Core i5-4460 3.2GHz veya AMD FX-8350

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 380

Bellek : 8 GB RAM

HDD : 69 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows 10 64 bit

İşlemci : Intel Core i7-5820K veya AMD Ryzen R7 1700X

Grafik Kartı : NVIDIA GeForce GTX 2060 veya AMD Radeon RX 5700

Bellek : 16 GB RAM

HDD : 69 GB

Far Cry 6

Zamanın adeta geçmişte takılıp kaldığı tropikal bir cennete, Yara’ya hoş geldin. Yara diktatörü Anton Castillo, en az kendi kadar acımasız oğlu Diego ile birlikte, ülkeyi geçmişin parlak günlerine geri döndürme iddiasıyla demir yumrukla yönetiyor ve hiçbir zorbalıktan kaçınmıyor. Bu kanlı rejime karşı devrimci bir mücadele de ateşleniyor.

Sistem Gereksinimi Nedir?

Sistem gereksinimi, bir yazılım veya oyunun sisteminiz üzerinde çalışabilmesi için gerekli olan yazılım ve donanım ihtiyaçlarıdır. Tüm programlar veya uygulamalar işletim sistemleri de dahil olmak üzere çalışabilmek için bazı yazılımsal ve donanımsal ihtiyaçlara gerek duyarlar. Sistem gereksinimleri paket halinde satılan ürünlerin arka etiketinde belirtilirken ürünün sanal olması durumunda üreticinin sayfasında veya indirme sayfasında belirtilebilir

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.