Far Cry 5 oynarken bize yardım edebilecek karakterler kiralayabileceğiz

Far Cry 5 oynarken bize yardım edebilecek karakterler kiralayabileceğiz

Widowmaker da hiç fena değil.

Ubisoft tarafından yayımlanan bir video ile, oynanış konusunda Far Cry 5‘te nasıl bir şey ile karşılaşacağımız konusunda bilgiler verildi. Verilen bilgiler arasında kiralık insanlar, kocaman bir kamyon ve çok daha fazlası bulunuyor. Özellikle büyüklüğü ve güzelliği ile kamyonu beğenmemek elde değil. Zorlandığımız kısımlarda yardımımıza koşacak olan, “Guns for Hire” adı ile geçen kiralayabileceğimiz karakterler bulunacak. Kiralayabileceğimiz bu karakterlerin, oynanış açısından bizlere müthiş kolaylıklar sağlayacağını da zaten yayımlanan videoda görebiliyoruz.

Far Cry 5

Yayımlanan videoda yaratıcı yönetmen olan Dan Hay’ın anlatımı ile, “Guns and Fangs for Hire” özelliği anlatılıyor. Dan Hay’ın anlattıklarına ve videoda gösterildiğine göre oyun içerisinde bir pilot olan Nick Rye, keskin nişancı olan Grace Armstrong ve uslu bir köpek olan Boomer bulunuyor. Her bir karakterin de birbirinden farklı özellikleri ve yardımları bulunuyor.

Bir pilot olan Nick Rye, düşmanlarımızın kafasına bomba atabiliyor. Söylerken kulağa çok basit gelse de, Far Cry 5‘i oynarken, belki de beraber oynamayı en çok seveceğimiz karakter olacak Nick Rye. Grace Armstrong ise keskin nişancılığını konuşturacak. Muhtemelen eğlence seven oyuncular için pek de uygun ve hoşa giden bir karakter olmayacaktır, fakat elbette oyunu sessiz sessiz oynamak isteyenlere de saygımız sonsuz. Uslu ve tatlı bir köpek olan Boomer ise, işaretlediğiniz elemanları saf dışı bırakan bir karakter. Ani ve hızlı baskınlar için Boomer çok değerli bir karakter olacaktır.

Ayrıca, dev gibi bir Widowmaker isimli görkemli kamyon da oyun içerisinde bizleri bekliyor olacak. 27 Şubat 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarını kullanan oyuncularla buluşacak olan Far Cry 5 için yayımlanan videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Kamyonu çok daha detaylı görmek için, veya Dan Hay’ın anlatımı ile daha detaylı bilgi almak için yayımlanan videoyu izleyebilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın