Far Cry 5 resmi olarak duyuruldu

Far Cry 5 resmi olarak duyuruldu

Fakat elimizde çok fazla bilgi yok.

Ubisoft, sadece dakikalar önce finansal konferansını gerçekleştirdi ve bu konferans sırasında ekibin yepyeni oyunları duyuruldu. Bu oyunlardan bir tanesi de Far Cry 5 oldu. Fakat duyurusu yeni yapılan bu oyun hakkında hiçbir bilgi verilmedi. Elimizde sadece bir adet logo bulunuyor ve bu logo da pek bir şey ifade etmiyor bizlere. Yalnız, Ubisoft sözünü verdi: Serinin yeni oyunu hakkında, çok yakında yeni bilgilere kavuşacağız. Bu bilgiler, tam olarak ne zaman gelecek bilemiyoruz fakat bizlerin tahmini E3 2017 yönünde. Çünkü Ubisoft, resmi olarak E3 2017 etkinliğine katılacağını da onayladı. Bu konu hakkındaki detayları da sizlere daha sonra aktaracağız.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5 resmi olarak duyuruldu

Serinin duyurulan bu oyunu hakkında en son, “Öncelikle, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz haberden başlayalım bu söylentiye. Haberin başlığı bile direkt olarak, “Bir film ekibi, Poplar’da bir oyun için sahne çekimlerinde.” şeklinde belirtilmiş. İçeriğinde ise, Montana‘nın kuzeydoğusundaki çayırların, Eylül 2017‘de çıkışını gerçekleştirecek bir oyunda yer alacağı söyleniyor. Hemen yukarıda da çekimlere ait bir görüntü mevcut. Far Cry 5 söylentisini daha da gerçek yapan en önemli detay ise, yapımcı Jeff Guillot‘un, bu oyunun global büyüklükte bir serinin devam oyunu olacağını söylemesi. Bu olaydan bir Far Cry 5 ihtimalinin düşünülmesinin asıl sebebi de, Jeff Guillot‘un Ubisoft ile birlikte çalışarak Far Cry Primal için bir fragman çekmeleri. Yani, aslında her şey domino taşları gibi, resmi bir isim verilmemiş de olsa oyun için, birçok şey ortada.” demiştik.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.