Far Cry 5 oyununun PC sürümünden oynanış videosu geldi

Far Cry 5 oyununun PC sürümünden oynanış videosu geldi

4K/60 FPS olarak izlenebiliyor bu video.

27 Mart 2018 tarihinde çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One için gerçekleştirecek olan Far Cry 5, bugüne kadar hep sinematik videolar ile karşımıza çıktı. Hatta canlı çekim videolar bile gördük ama oynanış videoları oldukça nadirdi. Son zamanlarda birçok oynanış videosu yayımlansa bile, o videoların çoğu PlayStation 4 veya PlayStation 4 Pro sistemlerinden geliyordu. PC Gamer ekibi tarafından yayımlanan yeni bir Far Cry 5 videosu ise tahmin edebileceğiniz gibi oyunun PC platformundan geliyor. Hem de 4K/60 FPS olarak. Bahsettiğimiz bu videoya eğer dilerseniz haberimizin sonundan sizler de göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5

Oyun için yayımlanmış bu PC oynanış videosu, oyuncular tarafından pek sevilmedi. Çünkü oyuncular, oyunun grafik kalitesini ve videonun genel kalitesini pek beğenmedi. Açıkça söylemek gerekirse, video her ne kadar 4K/60 FPS olsa bile gerçekten görüntüler biraz kötü görünüyor. Aslında bizim umurumuzda değil grafikler ama daha geçen gün oyunun 1440p/30 FPS değerlerinde PlayStation 4 Pro oynanış görüntülerini izledik. Oyun, o görüntülerde biraz daha güzel görünüyordu sanki. Tabii bu demek değil ki, oyunun PC sürümü, PlayStation 4 Pro sürümünden kötü. Bizce PC Gamer ekibi videoyu yüklemeden önce kontrol etmeyi unutmuş, bazı şeyler belli ki ters gitmiş.

Project at Eden’s Gate tarikatı Hope County, Montana’nın neredeyse tamamını ele geçirince kapana kısılan yerlilerin iki seçeneği vardı: Kurtuluşu kabullenmek veya onlara cehennemi yaşatmak. Hope County insanlarıyla birlikte siz de baş kaldırıp şehri yağmacı tarikat ve tarikatın karizmatik liderleri Joseph Seed ve diğer üç kardeşinin yani “Herald” ailesinin elinden kurtarın. Sıradan halkla yardımlaşın, düşmana karşı silahlarınızı birlikte kuşanın ve baskıcı tarikatla savaşarak topluluğu ve özgürlüklerini kurtarın.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5  Satın al
Far Cry 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.