Menü
https://leadergamer.com.tr/crackdown-3-4k-ekran-goruntuleri/
Far Cry 5 13 Haziran 2017 0:05

Far Cry 5 için ilk defa oynanış videosu yayımlandı

Yayımlanan bu oynanış videosunda, arkadaşlarımızı görüyoruz. Hepsi, birbirinden eğlenceli ve şiddetli görünüyor.


Ubisoft ekibinin E3 2017 sunumu tam gaz devam ediyor. Oldukça büyük yapıtlarla karşımıza çıkan Ubisoft, şimdi de bizlere Far Cry 5 gösterdi. Birkaç hafta önce ilk kez resmi tanıtımı yapılan bu oyunun, E3 2017 sunumunda ise ilk oynanış videosu yayımlandı. Oyunun videosundan ve varsa yeni detaylarından hemen aşağıda bahsedeceğiz ama oyun hakkında genel bir bilgi verelim ilk önce. Far Cry 5, çıkışını PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştirecek. 27 Şubat 2018 tarihinde piyasaya sürülecek olan bu oyun, muhtemelen özel bir PlayStation 4 Pro ve Xbox One X desteğini de içerisinde bulunduracak.

Far Cry 5 için ilk defa oynanış videosu yayımlandı

Sizlerin de aşağıdan görebileceği ilk video, oldukça kısa ve bizlere oyunun sinematik gücünü gösteriyor. Fakat bu video sonrasında, oyunu daha rahat anlayabileceğimiz görüntüler ile karşılaşıyoruz. Çünkü oyun için bir oynanış videosu yayımlanıyor. Oynanış videosunda, oldukça korkunç sesker yükselen bir kilisenin içerisinde dalıyoruz.

Yayımlanan oynanış videosunda, eşli oyuncu modu tanıtılıyor ama biraz farklı bir eşli oyuncu modu. Çünkü bu ikinci oyuncu, gerçek bir oyuncu tarafından değil, yapay zeka tarafından kontrol ediliyor. Videoya göre bir keskin nişancıya, köpeğe, hava desteğine, bir tır sürücüsüne ve çok daha fazlasına sahibiz. Açıkçası, oyundaki kötü adamları yenebilecek her güç elimizde gibi görünüyor. Sizce de öyle değil mi?

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde. Son olarak, E3 2017 haberlerimizi güncel bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Facebook sayfamızı, Twitter hesabımızı veya sitemizin özel E3 2017 sayfasını takip edebilirsiniz.

Kaan GEZER Editör