Far Cry 5 içerisindeki mikro ödemeler hakkında açıklamalar yapıldı

Far Cry 5 içerisindeki mikro ödemeler hakkında açıklamalar yapıldı

Ayrıca oyun için yeni bir oynanış videosu da yayımlandı.

Eğer Ubisoft bir video oyunu yapıyorsa, o oyunda kesinlikle mikro ödeme vardır. Far Cry 5 için de aynısı geçerli. Ubisoft ve PCGamer ekiplerinden gelen açıklamalara göre oyunda mikro ödemeler bulunacak ama ganimet kutuları bulunmayacak. Mikro ödemeler ile Time Savers veya oyun içindeki para biriminden satın alabileceksiniz. Bu para birimi ileyse silah, kıyafet, araba gibi ögeler alınmakta. Yani Far Cry 5 içerisindeki mikro ödeme sistemi, az da olsa Assassin’s Creed Origins oyunundaki mikro ödeme sistemine benzeyecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ubisoft, Far Cry 5 oyununa dair Türk oyuncuların sorularını yanıtladı

Tüm bunların haricinde, 27 Mart 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan Far Cry 5 için yeni bir oynanış videosu da yayımlandı. Bu oynanış videosu, PlayStation Underground cephesinden geldi ve videonun uzunluğu ise neredeyse 20 dakika. Bu 20 dakika boyunca farklı oynanış anlarına, farklı mekanlara ve farklı oynanış tarzlarına rastlayabilmek mümkün. Ayrıca, bu video PlayStation Underground tarafından yayımlandığı için, görüntüler de muhtemelen PlayStation 4 veya PlayStation 4 Pro konsollarından alınmıştır.

Project at Eden’s Gate tarikatı Hope County, Montana’nın neredeyse tamamını ele geçirince kapana kısılan yerlilerin iki seçeneği vardı: Kurtuluşu kabullenmek veya onlara cehennemi yaşatmak. Hope County insanlarıyla birlikte siz de baş kaldırıp şehri yağmacı tarikat ve tarikatın karizmatik liderleri Joseph Seed ve diğer üç kardeşinin yani “Herald” ailesinin elinden kurtarın. Sıradan halkla yardımlaşın, düşmana karşı silahlarınızı birlikte kuşanın ve baskıcı tarikatla savaşarak topluluğu ve özgürlüklerini kurtarın.

Küçük bir kasabayı acımasız pençelerine hapsetmiş hain bir tarikatı yenmeye çalışırken bir arkadaşının sana eşlik etmesi fena olmaz. Bu yüzden Far Cry 5’in geliştiricileri, tüm hikayeyi ortak oynamayı destekleyecek şekilde tasarladı. İster Eden’s Gate’teki Projeyi kökünden kazımak için bir göreve çık, ister kırsal bir bölgede kamyonetinle gezinirken arkadaşın bir uçakla üstünden geçsin; Montana’nın devasa açık dünyası, ikinize de yetecek kadar büyük.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


Far Cry 5  Satın al
Far Cry 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.