Far Cry 5 Lost on Mars ikinci indirilebilir içerik olarak yayımlandı

Far Cry 5 Lost on Mars ikinci indirilebilir içerik olarak yayımlandı

Sezon biletinin ikinci içeriği de geldiğine göre üçüncüsünü iple çekmeye başlayabiliriz.

Açık dünya, birincil kişi nişancı oyun türündeki Far Cry 5 için yeni indirilebilir içerik yayımlandı. Sezon biletine sahip kullanıcılar Far Cry 5’ın indirilebilir içeriğine erişebilirler. Lost on Mars adı verilen indirilebilir içerik, Ubisoft’un Far Cry 5 satın alan müşterilerine sunduğu ikinci indirilebilir içerik. İlk indirilebilir içerik Hours of Darkness, 5 Haziran 2018’de yayınlanmıştı ve oyuncularına Vietnam savaşı tecrübesi yaşatmayı amaçlamıştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5 Lost on Mars ikinci indirilebilir içerik olarak yayımlandı

Far Cry 5 Lost on Mars ikinci indirilebilir içerik olarak yayımlandı

17 Temmuz 2018’de yayınlanan ikinci indirilebilir içerik Lost on Mars, adından da anlaşıldığı gibi kendisini temin edenlere Far Cry 5 motorunda bir Mars deneyimi vadediyor. Nick Rye ismindeki bir karakteri yönettiğimiz indirilebilir içerik, uzaylı askerlerle ve örümceklerle olan bir çatışmayı anlatacak. Hikaye basit bir Mars uzaylı savaşından ibaret değil. Oyuncuların, ANNE ismindeki bilim kurgusal bir yapay zekanın gücünü tekrardan kazandırması gerekli. Görevin başarısız olması, insanlığın son savunma hattının da yok olacağı anlamına geliyor.

Lost on Mars indirilebilir içeriğindeki silahları beğendiyseniz bunu Far Cry 5’ın ana oyununda da deneyim etmeniz mümkün. Silahlar da olması gerektiği gibi bilgim kurgu materyallerinden fırlamış şekilde tasarlanmış. Silahların bazıları bilim kurgusal olmasına rağmen mantıklı olsalar da bazıları güç gösterisi yapılabilecek kadar absürt tasarımlar içeriyor.

  • Blaster of Disaster: Güvenilir uzaylı donanımından yapılmış tek vuruşlu bir uzaylı silahı.
  • Hellfire: Etrafa saçılan 15 adet lazer ile etrafı yakıp yıkan bir tür silah. Düşmanlarınıza ciddi anlamda hasar vurabilmeniz için tasarlanmış.
  • Morphinator: Yırtıcı düşmanlarınızı avlamak için bilimin gücünü kullanın! Patlamalar eşliğinde uzaylıların parçalanana uzuvlarını seyre dalın.
  • Uzay Jetleri: Yer çekimine meydan okuyun! Mars’ta, yer çekimsiz ortamda gezinmek için jetlerinizi kuşanın.

İndirilebilir içeriğin çıkmasıyla birlikte Mars temalı nesneler, Far Cry Arcade seçeneğine eklenmiş durumda. Oyuncular bu seçenekler ve nesneler sayesinde artık haritalarına Mars esintileri ekleyebilecek. Sezon biletiniz ya da sezon biletini satın almak için yeterli paranız  yoksa, indirilebilir içerik dijital oyun marketlerinde 10 dolarlık fiyat etiketiyle ayrıca satışa sunulmuş durumda. Sezon biletinin üçüncü indirilebilir içeriği olacak olan Dead Living Zombies ise Ubisoft’un yayınladığı plana göre Ağustos ayında kendini gösterecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5  Satın al
Far Cry 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.