Far Cry 5 için ilk resmi videolar yayımlandı

Far Cry 5 için ilk resmi videolar yayımlandı

Far Cry 5 ile polis mi oluyoruz? Vahşi batıya mı gidiyoruz? Belki de tam ortasıdır: Şerif oluyoruz!

Uzun zamandır söylentilerini duyduğumuz Far Cry 5 için ilk resmi videolar yayımlandı. Dilerseniz öncelikle ilk videoya hemen aşağıdan bir göz atalım. Videoda, oldukça güzel bir manzara ile bir akarsu görünüyor. Arkada ise oldukça sakinleştirici, batılı bir his veren müzik çalıyor. Ayrıca bu video ile birlikte öğreniyoruz ki, oyunun ilk gösterimi 26 Mayıs 2017 tarihinde gerçekleştirilecek. Yani sadece birkaç gün sonra!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

İkinci videoda ise güzel bir tarla görüyoruz ve bir adam, tarlada koşturuyor. Fakat mutluluk ile değil, kaçar gibi. Zaten hemencecik de vuruluyor ve düşüyor. Ardından da yeni bir şey göremiyoruz. Fakat öğreniyoruz ki, Far Cry 5 ile Montana’daki Umut Kasabası’na gidiyoruz. Bu kasabanın, hayali bir mekan olduğunu da düşünüyoruz.

Üçüncü videoda ise bir kilise görüyoruz. Bu kilise, daha önceden bilgileri sızdırılan bir kilise sanıyoruz ki. Hatırlarsınız, bir film ekibi, bir kilisenin önünde çekim yapıyordu ve herkes bu çekimlerin Red Dead Redemption 2 oyununa ait olduğunu düşünmüştü. Fakat herkes yanıldı çünkü bu çekimler, meğerse Far Cry 5 için yapılıyormuş. Videonun devamında ise, videoda sürekli olarak çalan çanın, nasıl çaldığını görüyoruz. Bir adam, başka bir adamın kafasını çana vuruyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yayımlanan 4. ve son videoda ise dağlık bir manzara var fakat bu manzara, bir çığlık ile hemen bozuluyor. Muhtemelen, diğer 3 videoda olduğu gibi, birisi öldürülüyor. Açıkçasını soracak olursanız, yayımlanan bu 4 video ile tüylerimiz biraz diken diken olmadı değil. Daha önceden sızdırılan bilgilere göre Far Cry 5, içerisinde biraz korkutucu, biraz psikopatça şeyler içerecekti. Sanıyoruz ki doğru çıkacak bu söylentiler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Yayımlanan videolara ve açılan resmi Far Cry 5 sitesine bakacak olursak, polis teması ile vahşi batı temasında oyuncuların gidip, geleceğini söyleyebiliriz. Şöyle ki, oyunun resmi sitesindeki tasarımlar, renkler ve diğer her şey, oyunun polis temasına sahip olacağını işaret ediyor sanki. Fakat bir yandan da videolara bakıyoruz, baskın bir vahşi batı teması görüyoruz. Siz neler düşünüyorsunuz? Bu oyun nasıl bir temaya sahip olacak?

Far Cry 5 için ilk resmi videolar yayımlandı

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.