Far Cry 5 için yepyeni bir fragman daha ortaya çıktı

Far Cry 5 için yepyeni bir fragman daha ortaya çıktı

Bir vaftiz törenine şahit olmuş muydunuz daha önce?

Çıkışına yaklaşık olarak 3-4 hafta kalmış bir oyun, bu haberimizin konuğu. Kendisini muhtemelen beklemeyen pek fazla kimse yoktur. Aklınıza hangi oyun geldi, tam olarak bilemiyoruz, fakat bahsini ettiğimiz oyun, Far Cry 5 oyununun ta kendisi. Ön siparişe an itibari ile açık olan yapım hakkında, şimdiye kadar birçok oynanış ile ilgili bilgi ve fragman çıkmıştı. Bu haberimizde ise, sizleri yepyeni bir fragman daha bekliyor. Eğer bir an önce fragmanı izlemek isterseniz, haberimizin sonunda sizleri bekliyor kendisi. Fakat, fragmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız da, yazımızın devamını okumanızı kesinlikle tavsiye ederiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5 için yepyeni bir fragman daha ortaya çıktı

The Baptism başlığı ile karşımıza çıkan yeni Far Cry 5 fragmanı, oyun içi görüntüler barındırmıyor bu sefer. Tam tersine, gerçek hayatta çekilmiş görüntülerden oluşuyor. Fragmanda şahit olduğumuz sahneler ise, adından da anlaşılacağı üzere, bir vaftiz törenini konu alıyor. Fakat, öyle standart bir vaftiz değil bu seferki. Olaylar biraz daha ilginç bir durumda. Fragmanın sonunda ise bizleri, “Güven. Dua et. İtaat et.” cümleleri karşılıyor. Bu da, ister istemez tüylerimizi diken diken etmeye yetiyor da artıyor.

Fragmanı haberimizin en sonuna yerleştirmiş olduğumuzu zaten dile getirmiştik. Fragmanda olup bitenleri detaylıca anlatarak sürprizini kaçırmak yerine, izleyip öğrenmenizi istedik. Eğer içinizde bir şeyler kıpırdadıysa, oyun için sabırsızlanmaya başladıysanız, dişinizi biraz daha sıkmanız gerekecek ne yazık ki. Zira, Far Cry 5 için gösterilen çıkış tarihi, 27 Mart 2018. Ayrıca, oyunun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için mevcut olacağını da hatırlatmakta fayda var. Yine sabırsızlandık, bakalım bizi ne bekliyor?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5  Satın al
Far Cry 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.