Far Cry 5 için ilk görsel yayımlandı

Far Cry 5 için ilk görsel yayımlandı

Oyundaki karakterleri görebiliyoruz bu görselde.

26 Mayıs 2017 tarihinde tanıtımı gerçekleştirilecek olan Far Cry 5 için ilk görsel, Ubisoft resmi Facebook sayfasından yayımlandı. Bu yayımlanan görselde, ki bu görseli haberimizin en altından görebilirsiniz, oyunun karakterleri bulunuyor. Karakterlerin tiplerine bakacak olursak, oyunda karşımıza çıkacak olan kötü karakterlere benziyorlar. Ayrıca yine aynı görselin Facebook gönderisinin altında da birçok oyuncu, karakterlerin, bir önceki Far Cry karakterlerine çok benzediğini belirtiyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5 için ilk görsel yayımlandı

Sizlerin de hemen aşağıdan görebileceği bu görselde 7 karakter ve 1 tane de hayvan bulunuyor. Bize soracak olursanız, masanın tam ortasında duran şık arkadaş, oyundaki baş düşmanımız olacak ve tipine bakarak, çok çılgın bir insan olacağını söyleyebiliyoruz. Diğer karakterler de senaryoda önemli rollere sahip, belki de ikincil patronlar olacak. Ayrıca, daha önce Far Cry 5 hakkında sızdırılan bilgilerde, bir bayan ile aşk durumlarımızın olacağı belirtiliyordu. O bayan, bu görseldeki bayan olabilir. Görseldeki hayvan ise büyük bir ihtimalle evcilleştirebileceğimiz bir hayvan tipi.

Son olarak, görselde tırların, kamyonların ve traktörün olduğunu belirtelim. Uçak ve normal tip araçlar zaten seride vardı, onları söylemeye gerek duymadık efendim. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5 için ilk görsel yayımlandı

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.