Menü
https://leadergamer.com.tr/destiny-2-ps4-ozel-icerikler/
Far Cry 5 18 Haziran 2017 10:29

Far Cry 5, her türden oyuncu için farklı bir deneyim vaat ediyor

İster Wingsuit ile havada süzülün, ister ilişkiye giren hayvanları izleyin.


Açık dünya oyunlarının en büyük özelliği, her oyuncu için sunabilecekleri unsurlarının olmasıdır. Eğer bir aktivite sizi sıkıyorsa veya zevk almanızı sağlamıyorsa, rahatlıkla diğerine geçebilir ve oynamaya devam edebilirsiniz. Bu konsepti en iyi sunan geliştiricilerden olan Ubisoft, bu konudaki lider serilerinden birini ileriye taşımaya devam ediyor. Nasıl bir oyuncu olursanız olun, sizlere bir şeyler sunabilecek olan Far Cry 5, cinsel ilişkiye giren hayvanları izlemenize veya etrafta süzülmenize bile izin verecek.

Far Cry 5

Oyundaki aktivitelerin çok çeşitli olduğuna, şimdiye kadar paylaşılan videolardan tanıklık etmiştik. Şimdi ise bir oynanış videosu sırasında, baş yapımcılardan Dan Hay’e sorulan sorunun ardından yeni bir bilgi daha ortaya çıktı. Wingsuit, Far Cry 5 ile birlikte geri dönüyor ve bizleri uçuşa geçirmeye hazırlanıyor. Hemen aşağıdaki videodan 1. dakika 25. saniyeye getirdiğinizde duyabileceğiniz bu bilgi, oyundaki çeşitlilik açısından oldukça heyecan verici. Bizler ile paylaşılan yeni ve çok daha eğlenceli bir bilgi daha var, gelin onu da inceleyelim.

Oyun hakkında son zamanlarda ortaya çıkan en ilginç bilgilerden biri ise, animasyon yapmaya üşenmeye dair geçmişi olan Ubisoft’un bu huyundan kurtulduğuna dair. Paylaşılan “Boomer Is a Very Good Boy” başlıklı videoda, kiralayabileceğimiz insanlar ve havanlar ile ilgili bilgiler sunuluyor. Bu sunum fazla detaya girmiş olacak ki, videoyu 2:06’ya aldığınızda görebileceğiniz gibi, hayvanları ilişki yaşarken buluyoruz. Geçmişte kadın karakterlerin animasyonu zor diyen Ubisoft’un, yeni animasyonlar denediğini görüyoruz.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yaşar Baturalp Editör