İlk resmi Far Cry 5 ekran görüntüleri ortaya çıktı

İlk resmi Far Cry 5 ekran görüntüleri ortaya çıktı

Oyun oldukça etkileyici görünüyor.

Oyunların ilk tanıtım videoları ortaya çıktıktan sonra, diğer içerikler arkasından gelir ve oyuncuları heyecana sürükler. Geçtiğimiz günlerde bir tanıtım videosu ile duyurulan Far Cry 5, oldukça ilginç olacağa benziyor. Seri hiç olmadığı kadar hareketli bir yapıya sahip olablir. Ubisoft tarafından ilk resmi ekran görüntülerinin paylaşılmasıyla, oyun ile ilgili beklentilerimiz de artmış durumda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5

Seriye pek çok yenilik getirecek olan Far Cry 5, harita editörünü de oyuncularla yeniden buluşturuyor. Oldukça ilgi çeken bir fonksiyon olan harita editörü sayesinde, kendi bölgelerimizi tasarlayabilecek ve istediğimiz kadar eğlenebileceğiz. Bunun yanı sıra yeni Far Cry oyunuyla birlikte, “Guns for Hire” sistemi sayesinde tam anlamıyla adam kiralamak mümkün olacak. Sadece adam da değil, “Fangs for Hire” sistemi ile hayvanları da sizinle savaşması için kiralayabileceksiniz.

Oldukça geniş bir silah ve ekipman yelpazesi sunacak olan oyun, bizleri tatmin edecek gibi duruyor. Amerika’nın başına buyruk serserilerinin yapısını, bu seride deneyimlemek oldukça ilginç olacak. Tek başınıza veya bir arkadaşınız ile kooperatif şekilde oynayabileceğiniz oyun, önünüze oldukça geniş bir açık dünya sunacak. Dilerseniz hemen aşağıdaki galerimizden bütün ekran görüntülerine göz atabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.