Far Cry 5 crack, 19 günlük savaşın ardından ortaya çıktı

Far Cry 5 crack, 19 günlük savaşın ardından ortaya çıktı

Üç farklı üst düzey güvenlik sistemi bulundurması, Far Cry 5 için yeterli olmadı.

Pek çok oyunun aksine yalnızca bir değil, üç güvenlik katmanı bulunduran Far Cry 5 kaçınılmaz sonu ertelemiş oldu. Oyun, Denuvo ve EAC güvenlik sistemlerinin yanı sıra VMProtect’in de aşılması ile birlikte 19 gün içerisinde korsana yenik düştü. Far Cry 5 crack, Denuvo’yu aşmakla ünlenen CPY grubu tarafından paylaşıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5

Far Cry 5’ten önce, Ubisoft’un bir diğer büyük oyunu Assassin’s Creed Origins de kırılmış ancak en azından üç ay boyunca mücadele etmeyi başarmıştı. Far Cry 5 ise, Origins’in kullandığı güvenlik sistemlerinin yanında az önce bahsettiğimiz gibi bir de EAC güvenlik katmanı tarafından korunuyordu. Güvenlik katmanlarının her birini geçmeyi başaran korsan grup CPY, Denuvo güvenlik sistemini de bir kez daha başarısız kıldı.

Grubun temsilcilerinden EmuBii’nin Reddit’te yaptığı bir paylaşım ile duyurduğu korsan sürümün, oyunun çıkış sürümlerinden birisi olması muhtemel. Geliştiricilerin, oyun çıkışını gerçekleştirdikten sonra yamalar yoluyla önceden fark edilmeyen açıkları kapattıkları biliniyor. Denuvo’nun son sürümü olan 5.0 tarafından korunan bir oyunun da en güncel sürümünün kırılmasını beklemiyoruz. Korsan oyun topluluklarının ise şimdiden “repack” işlemlerine başladıklarını, bu nedenle Far Cry 5 crack sürümünün yakın zamanda çok daha küçük boyutlara sahip olacağını söyleyebiliriz.

Far Cry 5 crack ile birlikte, oyunun geleceği ne olacak?

Çıkışında oldukça büyük bir başarı yakalayan Far Cry 5, milyonlar ile ifade edilen satış rakamlarına çoktan ulaşmış durumda. Çıkışını gerçekleştirdiği ilk hafta 5 milyon kopya satan oyunun satışları, korsan sürümün ortaya çıkması ile birlikte doğal olarak bir dalgalanma yaşayacaktır. Yalnızca Steam platformundaki satışlarıyla serinin rekorunu kıran oyun, Ubisoft’un alacağı önlemler ile yeni sürümlerin korsanlar tarafından ele geçirilmesi engellenirse başarılı yolculuğuna devam edecektir.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Far Cry 5  Satın al
Far Cry 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın