Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Kaan GEZER, Editör Yazım tarihi: 28.03.2018

Ubisoft, Far Cry 5 oyununun PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarında oynanabilir olduğunu duyurdu. Far Cry 5, oyunculara sakin görünümlü fakat genç bir yönetici tarafından derinden ele alınmış bir Hope County, Montana sunuyor. Oyuncular, varışlarıyla, fanatik bir kıyamet tarikatı olan grubun, Eden’s Gate Projesi ile yıllarca süren sessiz bir darbeyi hızlandıracağını görecekler. Kuşatma altında ve dünyanın geri kalanından uzaklaştırılmış oyuncular, Hope County sakinleriyle güçlerini birleştirecek ve Direniş’i oluşturacaklar.

Far Cry 5 inceleme

Far Cry 5 oldukça da beğenildi.

Ubisoft Montreal tarafından ve diğer iş birliği stüdyolarıyla geliştirilen Far Cry 5, tamamen açık bir dünyada gerçekleşen bir FPS oyunudur. Oyuncular, unutulmaz karakterler içeren sürükleyici bir hikayeye sahip olan oyun deneyimi yaşayacaklar. Oyunda beklenmedik ve unutulmaz anlara tanık olabilirsiniz – sessizce balık avlarken bir ayı tarafından saldırıya uğramak ya da sadece Boomer tarafından doğru zamanda kurtarılmak gibi anlara şahit olabilirsiniz. Oyuncular, istedikleri gibi oynayabilirler. Guns for Hire, Hire Fangs ve bir Friend for Hire gibi seçenekler yer almaktadır. Bu da oyuncuların tüm oyunu önce bir seri olarak, eşli oyuncu olarak oynamalarına izin vermektedir.

Far Cry 5, Far Cry serisinin en büyük ve en çok yönlü harita editörü modu olan Far Cry Arcade’i de içeriyor. Far Cry Arcade’de, oyuncular serideki diğer unvanlardan ve Assassin’s Creed: IV Black Flag, Assassin’s Creed Unity veya Watch Dogs gibi diğer Ubisoft imtiyazlarından faydalanarak yeni senaryolar oluşturabilirler

Oyuncular ayrıca temel oyun, sezon geçişi ve bonus içeriği içeren Far Cry 5’in Gold Edition sürümünü de satın alabilirler. Far Cry 5 sezonu, gelecek olan ek paketler – Karanlığın Saatleri, Ölü Yaşayan Zombiler ve Mars’ta Kaybolan – ve daha fazlası ile üç benzersiz ortamda oyuncuları tekinsiz maceralara geçiriyor. Buna ek olarak, PlayStation 4 ve Xbox One için sezonluk geçişi satın alan oyuncular ek ücret ödemeden Far Cry 3: Classic Edition sürümünü alırken, PC oyuncuları 29 Mayıs 2018 tarihinde hiçbir ücret ödemeden Far Cry 3’ün tam sürümünü elde ediyor. Far Cry 3: Classic Edition da 26 Haziran 2018 tarihinde bağımsız bir satın alma olarak mevcut olacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.