Famitsu’dan GTA V detayları

Famitsu’dan GTA V detayları

Japon oyun dergisi GTA V hakkında ses verdi

Malumunuz gündemi meşgul eden oyunlardan biri GTA V ve herhangi bir kanaldan gelen en ufak bilgi kırıntısı bile ilgi çekiyor. Japon oyun dergisi Famitsu’nun haberine göre, GTA V’te oynanış videosunda gösterilenlere ek olarak, bazı ilginç detaylar da bulunuyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

GTAV (1)GTA V’in 10 Ekim’de Japonya’da piyasaya çıkacağını duyuran dergi, oyunda bir köpeğe sahip olacağımızı söylüyor. Tasmasını ve aksesuarlarını değiştirebileceğimiz köpeğin adı Chop olacak. Eğer köpeğimizle ilgilenmezsek onu kaybedebileceğiz. (Dogmeat?)

Derginin belirttiğine göre, 15’ten fazla vahşi hayvan cinsi oyunda bulunuyor. Rockstar’ın dergiye verdiği beyanata göre animasyonlar GTA IV’e göre çok daha kaliteli hale getirilmiş. Her karakterin kendine has bir yürüyüş tarzı olacak, bu da oyunun gerçekçiliğini arttıracak.

Oyunda Michael ve Trevor karakterlerinin başını çekeceği dalış görevleri olacak. Jet skilerle görev yerine gelecek karakterlerimiz, tüplerini takıp kendilerini derin sulara bırakacak.

GTA V’in bizleri ilgilendiren çıkış tarihi ise (bir aksilik olmazsa) 17 Eylül olarak görünmeye devam ediyor, fakat Rockstar’dan bir erteleme gelecekse bile, bunun bizim yararımıza olacağından şüphemiz yok.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.