Fallout Shelter artık Steam üzerinde de ücretsiz olarak oyuncularla buluştu

Fallout Shelter artık Steam üzerinde de ücretsiz olarak oyuncularla buluştu

Fallout Shelter, mobil platformlardan sonra, PC üzerinde en çok kullanılan dijital oyun platformu Steam'de de boy gösterdi.

Fallout Shelter, ilk önce mobil platformlara, ardından PC platformları için ve son olarak da Xbox One‘da oynanabilir olmuştu. Fakat 29 Mart 2017 itibari ile oyunu Steam üzerinden de ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Şöyle bir hatırlatma olması için, 14 Haziran 2015 tarihinde iOS işletim sistemine sahip olan mobil cihazlara, 13 Ağustos 2015‘de de Android işletim sistemine sahip olan cihazlarda boy göstermişti bu oyun. Aradan yaklaşık olarak 1 yıl geçtikten sonra, yani takvimler 14 Temmuz 2016 tarihini gösterdiğinde ise PC platformunda Bethesda.net üzerinde oynanabilir olmuştu oyunumuz. Fallout Shelter, geçtiğimiz günlerde, 7 Şubat 2017 tarihinde Xbox One‘da boy gösterirken, Windows Mağazası‘nda PC için de yer almıştı. Oyun, dün itibari ile de günümüzün en çok ve sık kullanılan dijital oyun platformu Steam’de oyuncular ile buluştu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

fallout shelter jpg-22eb5a_1280w steam

Fallout Shelter, bizlere Vault-Tec tarafından tasarlanmış bir yeraltı kasasının kontrolünü teslim ediyor. Kasa dedik, fakat burada insanlar yaşıyor. Daha önceden Fallout serisinin herhangi bir oyununu oynamış olanlar hemen anlamıştır zaten. Fakat, yine de bir değinecek olursak eğer, bir nükleer patlama oluyor hikayede ve bu nükleer patlama esnasında insanlar Vault-Tec isimli şirket tarafından geliştirilmiş olan kasalara yerleştiriliyor. Nükleer patlamanın etkileri geçene kadar da burada kalıyorlar. Elbette patlama esnasında dışarıda kalanlar da oluyor. Onlar ise ya yaratıklara dönüşmüş oluyor, ya da bir şekilde hayatta kalmış. Ölenler ayrı tabii. Steam üzerinden ücretsiz olarak 29 Mart 2017‘de oynanabilir olması ile konumuz olan oyunda ise, en mükemmel kasayı yaparak insanlara güzel bir hayat sunuyoruz. Oyunun Steam sayfası için buraya tıklamanız yeterli.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yakın zamanda resmi duyurusu gerçekleştirilmiş olan Destiny 2 hakkında bildiğimiz her şeye de mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.