Menü
https://leadergamer.com.tr/carentan-haritasi-call-of-duty-ww2/
Fallout: New Vegas 6 Ekim 2017 9:15

Fallout: New Vegas konsollar yüzünden geri kalmıştı

Acaba konsol geliştirmeye odaklanma konusu Fallout serisine yardımcı oldu mu?


19 Ekim 2010 tarihinde Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen Fallout: New Vegas; Xbox 360, PlayStation 3 ve PC platformları için piyasaya sürülmüştü. Oyun, her ne kadar bir devam oyunu olmasa da Fallout 3 ile aynı yapıda olup, aynı motoru kullanmaktaydı. Oyun, platformlar arasında son derece beğenildi, fakat oyunun önde gelen dünya yapımcılarına göre, Fallout: New Vegas yalnızca PC’ye özel olsaydı sonuç çok daha iyi olurdu.

Fallout: New Vegas

Scott Everts, PCGamesN ile yaptığı son röportajda Fallout: New Vegas geliştiricisinin, oyunu konsol için piyasaya sürmemesi durumunda daha farklı ve daha iyi bir oyun olacağını belirtti. Scott Everts, oyunun sadece PC platformu için piyasaya sürülmesi durumunda sonuçların çok daha farklı olacağını savundu. Erken bir sürü planlarının olduğunu ve her şeyi planladıklarını fakat oyun motorunun kısıtlamaları yüzünden oyunda basitleştirmeye gittiklerini açıkladı. Ekstra olarak Scott Everts, oyunda yaşanan performans sorunlarının da çok daha az olabileceğini de belirtti. Ancak ne yazık ki bir Fallout oyununun yalnızca PC platformuna özel olarak piyasaya sürülmesi, serinin platformlarda elde ettiği başarı göz önünde bulundurulduğunda pek mümkün değil.

 

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve PlayStation kullanıcıları tarafından muhtemelen çokça tercih edilen oyun ile tanıştıralım: FIFA 18 inceleme. Eğer futbol temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Abdullah KESKİN Editör