Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 20.06.2018

Yıllardır bizlere güzel anlar yaşatmayı başarmış olan Fallout serisi, yeni bir oyuna daha merhaba diyor bildiğiniz üzere. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen E3 2018 etkinliklerinde gösterilen yapımlardan biri olan Fallout 76 ön sipariş ile satın alınabilir durumda. Ön siparişe açılmasına açıldı ama fiyatlar pek de iç açıcı durmuyor. Her ne kadar günümüzde çıkan bu tarz yapımlarda böylesi fiyatlarla karşılaşıyor olsak da, hala alışabilmiş olduğumuzu söylemek mümkün değil.

Fallout 76 ön sipariş fiyatları belli oldu

Fallout 76 ön sipariş için 350 TL istiyor

Haberimize konuk olan yapımın standart sürümüne sahip olmak isterseniz, sizleri 349 TL gibi bir fiyat etiketi karşılayacak demektir. Bu fiyat etiketi hem PlayStation Store üzerinde, hem de Microsoft Store üzerinde geçerli. Tabii, olur da Fallout 76: Tricentennial Edition paketini satın almak isterseniz, fiyat biraz daha tuzlanacak demek oluyor. Bu durumda, 450 TL gibi bir fiyat etiketiyle karşılaşacaksınız demektir. Aslına bakarsanız, Red Dead Redemption 2 ile karşılaştığımız 500 TL’lik fiyat etiketinden sonra, bu tarz ücretler çok da şaşırtıcı gelmiyor. Şaşırmıyor olsak da, dudaklarımız hala fazlasıyla uçukluyor.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.