Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 22.06.2018

Duyurusu ile birlikte bizleri heyecana boğan önemli isimlerden biri de Fallout 76. E3 2018 etkinlikleri esnasında detayları verilen oyun, önce bizleri bir hayli korkutmuştu açıkçası. Oyun içerisinde nükleer bombanın bulunması ve bunu oyuncuların kullanabilmesi, yeni oyuncular için büyük haksızlık gibi görünmüştü gözümüze. Fakat, neyse ki durum hiç de tahmin ettiğimiz gibi değilmiş ve nükleer bombayı diğer oyuncular üzerinde kullanamıyormuşuz. İşin daha da iyi kısmı ise, birisi nükleer bomba fırlatırsa eğer, bundan kesinlikle haberimiz olacak.

Fallout 76 oyuncuları, diğer oyunculara nükleer bomba atamayacak

Fallout 76 oyuncularından biri nükleer bomba fırlatırsa, bundan haberimiz olacak

Diğer oyunculara nişan alınamıyor olması, nükleer bombaların zararsız olduğu anlamına da gelmiyor elbette. Bu sebepten dolayı, eğer bir oyuncu bir yere doğru ilerliyorsa ve oyuncunun ilerlediği yer bombanın düşeceği yer ise, bu konuda kendisi uyarılacak. Bombayı zaten atmak için 5 adet kod gereksinimi duyuluyor. Bombanın patladığı yerde ise, Fallout 76 oyuncularını yüksek seviye düşmanlar karşılıyor olacak. Ayrıca, yüksek seviye düşmanlardan da daha iyi eşyalar düşecek. En azından, şimdiye kadar verilen bilgiler bu yönde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.