Fallout 76 mod desteği hakkında bilgi verildi

Fallout 76 mod desteği hakkında bilgi verildi

Fallout 76 içerisindeki mod desteğinin oyunculara nasıl sunulacağı da açıklandı.

Bildiğiniz üzere Fallout 76 önümüzdeki ay oyuncularla buluşacak. Fakat, oyunun çıkışından önce Fallout 76 ile ilgili merak edilen bir sürü soru bulunuyor. Fallout 76 mod desteği de, Fallout 76 hakkında merak edilen sorular arasında yer alıyor. Bu konuda da Fallout 76 yetkilileri gerekli cevapları verdi. Verilen bilgilere göre, Fallout 76 mod desteği gelecek fakat oyunun çıkışı esnasında Fallout 76 ile birlikte sunulmayacak. Fallout 76 mod desteğinin geleceği tarih hakkında da bilgi verildi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fallout 76 mod desteği Aralık 2019 ayında oyunculara sunulacak

Fallout 76 mod desteği hakkında gerekli açıklamaları yapan, ekibin yetkili isimlerinden Pete Hines, “Mod desteği, aynı zamanda gerçekleştirmekte olduğumuz özel sunucu işlerine ve insanların özel sunucu açma iznine bağlı olacak. Özel sunucu, modları destekleyen şey olacak.” diyerek gerekli açıklamayı yaptı. Pete Hines, aynı zamanda Fallout 76 mod desteğinin topluluk sunucularında bulunmayacağının da altını çizdi. Özel sunuculardaki mod desteğinin nasıl olacağı konusunda da bilgi verildi.

Pete Hines tarafından verilen Fallout 76 mod desteği bilgileri arasında, özel sunucuların nasıl mod desteği sunacağı da bulunuyordu. Verilen bilgilere göre, sunucunun kurucusu, sunucuda kullanılacak olan modlara karar verecek ve sunucuya katılan herkes, bu modlar ile oynayacak oyunlarını. Tabii, bu desteğin gelmesine daha uzun bir süre var. Yine verilen bilgilere göre Fallout 76 mod desteği, Aralık 2019 yılında gelecek. Kendi özel sunucumuzu açmamıza her ne kadar uzun bir süre var olsa da, çıkacak olan modları da sabırsızlıkla beklediğimizi söyleyebiliriz.


Fallout 76
   Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.