Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.04.2021

Bethesda Fallout 76 Locked and Loaded güncellemesinin detaylarını paylaştı. 27 Nisan 2021 tarihinde çıkacak olan bu güncelleme ile birlikte birçok şey geliyor. Bunlar arasında yepyeni bir oyun modu, S.P.E.C.I.A.L. Loadouts özelliği ve C.A.M.P. slotları yer alıyor. Yeni Fallout 76 Locked and Loaded’ın neler getirdiğinden olabildiğince bahsetmeye çalışacağız. Eğer daha erkenden bu yeni güncellemeyi denemek isterseniz, 26 Nisan 2021 tarihinde Public Test Server olarak da bilinen PTS sunucularına katılabilirsiniz.

Fallout 76 Locked and Loaded güncellemesi neler getiriyor?

  • S.P.E.C.I.A.L. Loadouts: Karakterlerinizi S.P.E.C.I.A.L. Loadouts ile Appalachia’da karşılaştığınız her yeni zorluğa uyarlayın. Seviye 25’ten sonra, C.A.M.P.’nizde ve Tren İstasyonlarında bir Punch Card Machine kullanarak S.P.E.C.I.A.L.’nizi tamamen sıfırlayabilir, Perk Kartlarınızı değiştirebilir ve ardından yeni kurulumunuzu iki yükleme yuvasından birine adlandırıp kaydedebilirsiniz.
  • C.A.M.P. Slotları: C.A.M.P. slotlarının eklenmesi, mevcut meskeninizden vazgeçmeden Appalachia’da yepyeni bir ev inşa etmenizi sağlayacaktır. Birden fazla C.A.M.P.’niz olduğunda daha esnek olmaları için vitrinlerde ve otomatlarda önemli ayarlamalar yapıldı.
  • Daily Ops genişlemesi: Yepyeni bir oyun modu, yeni konumlar, düşmanlar, mutasyonlar ve ödüller içeren bu güncelleme, Daily Ops’un neredeyse her yönünü ikiye katlıyor.
  • Sezon 4 başlıyor: Yeni bir Puan Tablosu, elde edilecek 100 rütbe ve yol boyunca talep edilecek tonlarca ödül sunan Sezon 4’te Commissioner Chaos ve Yukon Five ile karşı karşıya gelirken Armor Ace ve Power Patrol ile takım olun.
  • Mankenler: Kıyafetleriniz zulanızda toz mu biriktiriyor? Tüm C.A.M.P ziyaretçilerinize, bu Sezon derece kazanarak kilidini açabileceğiniz bir dizi erkek ve kadın mankeni ile favori setlerinizi sergileyin.
  • Nişan yardımı: Oyun ayarlarına bir nişan yardımı ayarı eklendi, böylece kontrolcü kullanan oyuncular düşmanlara gözlerini dikebilir ve biraz daha etkili bir şekilde hedefte kalabilirler.
  • World Activity güncellemeleri: Artık aktif olayları, nükleer bomba bölgelerini, yakındaki oyuncu satıcılarını ve daha fazlasını görüntüleyecek olan World Activity menüsündeki güncellemeler ile mevcut dünyanızdaki tüm aksiyonların üstesinden gelin.
  • Crafting Slider özelliği: Tezgahlarınızda zanaatkarlık yaparken görünecek olan yeni kaydırıcıyla bir dizi öğeyi aynı anda oluşturun.
  • Yakın dövüş iyileştirmeleri: Yakın dövüş ve silahsız saldırılar için bazı ince ayarlar ve iyileştirmeler yapıldı, böylece vuruşlarınızın daha tutarlı bir şekilde doğru şekilde çalması sağlandı.
Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.