Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Furkan Yılmaz, Editör Yazım tarihi: 12.03.2021

Fallout 76 Locked and Loaded güncellemesi, önümüzdeki ay çıkıyor. Ancak, güncellemeye şimdiden ulaşmak isteyen sabırsız oyuncular için güzel bir haberimiz var. Fallout 76 PTS yani, açık test hizmeti aracılığıyla, güncellemeyi 12 Mart 2021 tarihinden itibaren deneyebilirsiniz. Son zamanlarda çıkan en tartışmalı oyunlardan biri olan Fallout 76’nın geliştirici ekibi, oyunlarını hala güncel tutmaya  çalışıyor. Yeni güncellemeyle de tahmin edeceğiniz üzere, hata ayıklamaya odaklanacaklar.

Fallout 76 Locked and Loaded güncellemesi önümüzdeki ay geliyor

Fallout 76’yı PC platformunda, Bethesda.net üzerinden oynuyorsanız, Bethasda’nın sizden bir isteği var. Ekip, oyuncuların geri bildirimlerine ihtiyaçları olduğunu söyledi. Böylece, oyundaki mevcut hataları ve yeni gelecek güncellemedeki hataları daha kolay düzeltebileceklermiş. Ayrıca, açık test hizmetine katılan oyunculara ufak bir hediye de varmış. Üç farklı günde, her gün bir saat açık test hizmetinde çevrimiçi şekilde vakit geçirirseniz, C.A.M.P. için PTS temalı bir Pennant kazanacaksınız.

Oyunun önceki güncellemesi, Aralık 2020’de yayımlanan Steel Dawn güncellemesiydi. Bu güncelleme, Brotherhood of Steel görev serisinin ilk bölümüydü. Oyuna yeni birçok yeni NPC, ziyaret edilecek yeni yerler, yeni C.A.M.P. sığınakları, yeni silahlar ve yeni zırhlar eklenmişti. Brotherhood of Steel’in geri dönüşünün yanı sıra Steel Dawn, yeni bir sezon ve S.C.O.R.E. panosuyla beraber, oyuna birçok ek iyileştirme de sunmuştu. Fallout 76’yı hiç denemediyseniz, Xbox Games Pass üyesi olarak 12 Mart 2021 tarihinde Fallout 76’ya ulaşabilirsiniz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.