Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 23.03.2021

Bethesda ekibi, Fallout 76 için 2021 yılında bol bol içerik getirecek gibi görünüyor. Yani, en azından yayımlamış oldukları yeni yol haritası ile bunların sözünü verdi. Yeni Brotherhood of Steel hikaye içerikleri, birden fazla CAMP slotları ve daha fazlası gelecek gibi görünüyor. Detaylara geçmeden önce, bu yol haritasında nelerin olduğunu gösteren görseli hemen aşağıda sizlerle paylaştık.

Fallout 76 için 2021 yılı içerisinde birçok yenilik sözü verildi

Fallout 76 oyuncuları 2021 yılında içeriğe doyacak

Fallout 76 Locked & Loaded güncellemesi, görünüşe göre ilkbahar aylarında gelecek. Bu güncelleme ile birlikte, setlerinizi hızlı değiştirebileceksiniz. Dahası da, 25 seviye ve sonrasında, puanlarınızı dilediğiniz gibi ayarlayabilecek ve geçiş yapabileceksiniz.

Fallout 76 Steel Reign güncellemesi yazın gelecek ve kendisi, serinin en çok sevilen ekibi ile ilgili. Yeni hikaye içerikleri getiren bu güncelleme, Brotherhood of Steel ekibi ile ilgili hikayeler anlatacak. Yeni görevler, lokasyonlar, ödüller, NPC’ler gibi şeyler, bu güncelleme ile birlikte gelecek. Ayrıca, bu güncelleme ile birlikte, Legendary seviyede eşyalar ve modüller de yapılabilecek.

2021 yılı içerisinde gelecek olan diğer güncellemeler hakkında daha az bilgi bulunuyor. Sonbahar aylarında gelecek olan Fallout 76 Worlds Are Changing güncellemesi, özel dünyalar ile ilgili bir güncelleme olacak. Kış aylarında gelecek olan Tales From the Stars güncellemesi ise, dünya dışı bir etkinliği bizlere getirecek. Bethesda ekibi, oyunu canlandırmak için elinden geleni yapıyor gibi görünüyor. Oyunla hala bu kadar ilgileniyor olmaları gerçekten güzel bir detay.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.