Fallout 76 beta testi, ilk olarak Xbox One kullanıcılarına sunulacak

Fallout 76 beta testi, ilk olarak Xbox One kullanıcılarına sunulacak

Microsoft'un oldukça büyük hamleler yaptığını gözlemlemek zor değil.

Bethesda tarafından geliştirilen Fallout 76, beta sürümünde tüm platformlardan daha önce ilk olarak Xbox One kullanıcılarına sunulacak. Microsoft her ne kadar daha fazla özelliği eline alamamış olsa da, oyunun beta testini önce kendi platformuna getirmeyi başarmış. Yapılan duyuruya göre, oyunun beta testi ilk olarak yeni nesil Xbox konsollarında daha sonra ise diğer platformlarda düzenlenecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fallout 76 beta testi, ilk olarak Xbox One kullanıcılarına sunulacak

Todd Howard tarafından duyurulan beta testi, oyunun çıkışından kısa bir süre önce gerçekleşecek. Bu testin detayları henüz paylaşılmamış olsa da, çıkacağı platformlara dair yeni bilgiler açıklanıyor. Oyunu ön sipariş yolu ile satın alan oyuncuların erişebileceği beta testinin ilk olarak Xbox One platformunda düzenleneceği ortaya çıktı. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülecek olan Fallout 76’nın bu noktada Xbox’a avantaj sağladığı açık.

Bethesda’nın resmi sıkça sorulan sorular sayfasında ortaya çıkan bu bilginin güvenilirliği tabii ki sorgulanamaz derecede. Sıkça sorulan sorular sayfasında oyunun beta testine dair daha fazla bilgi paylaşılmadığını da ekleyelim. Pek çok oyunun beta testlerini belirli platformlara özel yaptığı bu dönemde Bethesda’nın bu hamlesini yadırgayamayız. Özellikle stüdyonun pazarlama konusunda Microsoft’un yanında durduğunu düşünürsek, bu hamle oldukça açık olacaktır.

İlk olarak Xbox One’da sunulacak olan Fallout 76 beta testi neler bulunduracak?

Az önce de belirttiğimiz gibi, beta testine dair pek de fazla bilgi yok. Yeni nesil Xbox cihazlarının yanı sıra PC ve PlayStation 4 platformlarında da düzenlenecek olan testin oyunun bir kesitini içermesi bekleniyor. Özellikle yeni eklenen mekanikleri ve değiştirilen unsurları görebileceğimiz bir yapının karşımızda olmasını bekliyoruz. Bunların yanı sıra, beta testi ortamı tanımamızı sağlayacak unsurlar bulunduracak diye de düşünebiliriz. Fallout 76’ya dair daha fazla haber ortaya çıktıkça sizler ile paylaşıyor olacağız.


Fallout 76
   Haber  |  Xbox 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.